reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Dziewczyny nie pamiętam która, ale wczoraj któraś narobiła mi smaka na barszczyk 😇 tak też dziś zrobiłam botwinke 😇taka piękna różowa delikatna zupa. Weszła mi jak nie wiem co od paru dni.. Wczoraj cały dzień bolał mnie żołądek. Nie jadłam od paru dni obiadu tylko same bułki.. A dziś w końcu zjadłam zupe 😇 jak miło zjeść coś nie naciągając się na wymioty 😂😂😂
Dzis znowu posłuchałam dzidziola ;) za pierwszym razem się nie udało, poszłam siku i za drugim razem odrazu znalazło 🥰 syn się wzruszył że ktoś żyje w moim brzuszku 😇 dawał rękę i pyta się kiedy będzie kopać 😅
 
reklama
Pytać zawsze można...
Ale jak ktoś jest niemiły to też potrafię być niemiła 😈
To chyba odruch obronny ze jak ktoś nie miły jest to my od razu tez. Przynajmniej ja tak mam. Ostatnio jakas glupia starsza kobieta zaczela krzyczeć i wyzywać mojego psa. Jeszcze zeby moja sunia do niej podeszła albo coś ok, ale ona nic nie zrobiła więc powiedziałam zeby się jebn**a za przeproszeniem i ze głupia to ona jest a nie moj pies. Jezu, jak na mnie nakrzyczała. Poszłam z tym do mezem to on odnalazł tą babę i ją wyprostował bo codziennie omija mnie szerokim łukiem 😂😂😂
 
Dziewczyny nie pamiętam która, ale wczoraj któraś narobiła mi smaka na barszczyk 😇 tak też dziś zrobiłam botwinke 😇taka piękna różowa delikatna zupa. Weszła mi jak nie wiem co od paru dni.. Wczoraj cały dzień bolał mnie żołądek. Nie jadłam od paru dni obiadu tylko same bułki.. A dziś w końcu zjadłam zupe 😇 jak miło zjeść coś nie naciągając się na wymioty 😂😂😂
Dzis znowu posłuchałam dzidziola ;) za pierwszym razem się nie udało, poszłam siku i za drugim razem odrazu znalazło 🥰 syn się wzruszył że ktoś żyje w moim brzuszku 😇 dawał rękę i pyta się kiedy będzie kopać 😅
A liczylas tetno? Ja tez dzisiaj szukalam, ale znalazlam taki, ze wychodzilo 88 /min i mysle, ze to nie mogl byc dzidziol, bo za wolno...
 
A liczylas tetno? Ja tez dzisiaj szukalam, ale znalazlam taki, ze wychodzilo 88 /min i mysle, ze to nie mogl byc dzidziol, bo za wolno...
Ja odróżniam swoje tetno od dzidziola :p moje znajduje tak jak by na jajnikach, a na bliźnie po CC zawsze znajdę dzidziola i tętno ma bardzo szybkie, narazie nie jestem w stanie policzyć bo za szybko 😘 dzidziola tętno bije 2x szybciej od mojego. A wiesz jak łatwo sprawdzić czy to Twoje czy nie? Jak znajdziesz i słuchać bicia serca to jedna ręką dotykan swoją tętnice i wyczuwam czy pokrywa się z tym co słyszę a z tym co czuje :) ale fakt nasze tętno jest niższe niż kropka :)
 
Dziewczyny nie pamiętam która, ale wczoraj któraś narobiła mi smaka na barszczyk 😇 tak też dziś zrobiłam botwinke 😇taka piękna różowa delikatna zupa. Weszła mi jak nie wiem co od paru dni.. Wczoraj cały dzień bolał mnie żołądek. Nie jadłam od paru dni obiadu tylko same bułki.. A dziś w końcu zjadłam zupe 😇 jak miło zjeść coś nie naciągając się na wymioty 😂😂😂
Dzis znowu posłuchałam dzidziola ;) za pierwszym razem się nie udało, poszłam siku i za drugim razem odrazu znalazło 🥰 syn się wzruszył że ktoś żyje w moim brzuszku 😇 dawał rękę i pyta się kiedy będzie kopać 😅
No to ja wczoraj grochowa zjadłam. Tak smaczna była, ale po godzinie zwymiotowałam :( Nie wiem czemu, ale coś jednak nie podeszło mi 😅
 
No to ja wczoraj grochowa zjadłam. Tak smaczna była, ale po godzinie zwymiotowałam :( Nie wiem czemu, ale coś jednak nie podeszło mi 😅
Ani mi nie mów.. Co do grochowej też tak miałam.. Naszło mnie pierwszy raz od paru lat na nią.. Jak ją zjadłam myślałam że padne.. Zbyt ciężka na mój żołądek.. Za to barszczyk taki delikatny złagodził mi żołądek.. Bo Strasznie mnie boli żołądek
 
reklama
Do góry