reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
A ja dziś umrę chyba.. Mówiłam Wam kiedy że jestem góralka.. Mieszkam w Zakopanem. I kocham tradycje.. Idzie zima.. Więc nastał dzień tzw swino bicia.. Chłopy z wioski gdzie mieszkam zeszli się i robią nam zapasy na zimę z naszej świni.. Mnie co prawda przy tym nie ma.. Ale sam zapach w powietrzu przyprawia mnie o taki mdłości.. Robi mi się tak słabo..
 
A ja dziś umrę chyba.. Mówiłam Wam kiedy że jestem góralka.. Mieszkam w Zakopanem. I kocham tradycje.. Idzie zima.. Więc nastał dzień tzw swino bicia.. Chłopy z wioski gdzie mieszkam zeszli się i robią nam zapasy na zimę z naszej świni.. Mnie co prawda przy tym nie ma.. Ale sam zapach w powietrzu przyprawia mnie o taki mdłości.. Robi mi się tak słabo..
O matko jak ja ci zazdroszczę, kocham góry ❤️❤️❤️ a mdłości współczuję, ściskam mocno
 
o hej, ja mam identyczne terminy, z OM 1.06,z usg 2.06 :)
dzis 11+3 :) czuje siie dobrze, brzuch czasem kluje i duzo wydzieliny bialejz pochwy,ale to od zawsze:) no i ostatnioi jestem bardziej zmeczona, taka "slaba", ale duzo pracuje - a po pracy odpoczywam :)
wczoraj zrobilam pappa betahcg (mam juz wyniki) a we wtorek usg 1 trymestru.

pozdrawiam wszystkich. :)
Fajnie, ma wg USG mam 11+2, wg om 11+3 😅
Ja nie robię pappy, we wtorek mam ponowne pobranie nifty.
 
Ja dzisiaj mam 11+1 objawów żadnych nawet piersi mnie nie bolą. Czytam wasze posty to współczuje niektórym tych objawów i cieszę się, ze nie muszę przez to przechodzić ale z drugiej strony obawy bo jak to 11 tydzień a ja żadnych objawów 🤷‍♀️ Byle do wizyty teraz
 
Hmmm chyba jednak się nie odważymy, ale przez chwilę korciło nas (mnie i córkę) przyprawić babcię o zawał...

Na święta mamy powiedzieć o ciąży i chce to zrobić córka... plan był taki, że zrobiłabym wcześniej test, córka rano wyszłaby z toalety pytając babci czy 2 kreski na teście to znaczy że jest ok?...

Ale to by prokurator groził - młoda ma 11lat (a wcześniej zawał babci)...
 
Ile schudłyście na początku ciąży? Mam dzisiaj 8+1 i w miesiąc bez 3 dni mam już - 3.5kg... A nie wymiotuję.. Jem ale małe ilości i często. Co prawda głównie owoce bo nic innego mi nie wchodzi..
To tak jak ja. Ja schudłam prawie 5 kg. Tylko że mam z czego. Nie mam mdłości prawie w ogóle ale i nie mam na nic apetytu.
 
U mnie tez 10+2🙂

Jeny, dziewczyny, w kompleksy mnie wpedzacie, wszystkie o dwudaniowych obiadach piszecie, a ja to czesto nie jestem w satnie jednego dania sklecić. Wczoraj jedlismy sklepowe pierogi, a dzis corka planuje nalesniki, wiec ja do kuchni nie wchodze.
ja robię w lidlomiksie. Pokazuje ile czego. Chciałam zrobić bigos, ale kupiłam wołowinę zamiast wieprzowiny i zapomniałam o grzybach, więc u mnie bystrość nie taka, co zwykle
 
Ja dzisiaj mam 11+1 objawów żadnych nawet piersi mnie nie bolą. Czytam wasze posty to współczuje niektórym tych objawów i cieszę się, ze nie muszę przez to przechodzić ale z drugiej strony obawy bo jak to 11 tydzień a ja żadnych objawów 🤷‍♀️ Byle do wizyty teraz
Moja mama w każdej z 5 ciąż nie miała innych objawów niż rosnący brzuch, a ja ledwo żyję i też nie może uwierzyć, co mi jest 😁 także ciesz się :*
 
reklama
Do góry