reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Mnie na początku brzuch bolał , teraz od kilku dni mam spokój , ale za to cycki nadrabiają, ani dotknąć się nie mogę, i strasznie mi śmierdzi każdy rodzaj żółtego sera [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
reklama
Mnie na początku brzuch bolał , teraz od kilku dni mam spokój , ale za to cycki nadrabiają, ani dotknąć się nie mogę, i strasznie mi śmierdzi każdy rodzaj żółtego sera [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Mam to samo jeżeli chodzi o zapach. Robię właśnie swój ulubiony makaron z grzybami, rukola i tak mi dziwnie.. Podchodzi do gardła mi ten zapach. . I nie jestem pewna czy chce go jeść 😂
 
Ja dziś leczo robiłam z moich ostatnich cukini z ogrodu i już 3 miski zjadłam [emoji848][emoji848][emoji848]
Ciekawe czy dotrwa do 17 na męża jak wróci z pracy [emoji23][emoji23]
Mam to samo jeżeli chodzi o zapach. Robię właśnie swój ulubiony makaron z grzybami, rukola i tak mi dziwnie.. Podchodzi do gardła mi ten zapach. . I nie jestem pewna czy chce go jeść [emoji23]
 
To całe szczęście nie pierwszy raz ale zadzwonię dziś do ginekologa...
Ja mam nons stop opryszczki... tylko jest organizm lekko osłabiony i już mi to dziadostwo wyskakuje... po ostatnim porodzie w samym połogu miałam ją 4 razy... 😖 Dla bezpieczeństwa skonsultuj, ale jeśli to nie pierwszy raz to nie stresuj się dodatkowo 😊
 
reklama
U mnie cisza z plamieniem. Jutro badania, zobaczymy co tam się dzieje. Komu tez się tak dłuży jak mi do wizyty?
mi się dłuży bardzo. Wizyta 25 . Ja nie planie. Nie plamilam też w poprzedniej ciąży. W tej biorę ten acard regulaminowo. Zobaczymy co będzie. Nie robię bety nie mówie nikomu ale mam taki stres że już po prostu mnie gniecie od środka. jeszcze rozchorowałam się chyba jakieś przeziębienie czy coś lexze się herbata z imbirem ehhh niech już będzie po wizycie i będzie ok
 
Do góry