reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Jak przy każdej ciąży jak widzę pozytywny test odrazu nie pale ani jednej fajki ;) jakoś bym nie potrafiła. Ale czasami mnie ciągnie. Ale staram zajac się czymś innym i o tym nie myśleć. Na początku było trudniej Ale z dnia na dzień jest coraz lepiej. Jak dla mnie najlepiej rzucic z dnia na dzień. Kiedyś probowalam rzucać ze paliłam coraz mniej i byl to efekt odwrotny po jakimś czasie. Naszczescie maż rzucił razem ze mną Jak tylko się dowiedzieliśmy o ciąży i jest mi lepiej ;) Trzymam za Ciebie kciuki żeby udalo ci się rzucic to cholerstwo jak najszybciej 💖
Dzięki 😊 postaram się już od jutra nie palić w ogóle, zobaczymy jak mi się uda 😁
 
reklama
Ja mam L4 od samego początku czyli od poniedziałku jak test wyszedł pozytywny i pierwsze hcg 97 .
Ja mam bardzo specyficzna pracę, a do tego mam nocki( w zasadzie miałam mieć ten tydzień? miałam tak ugadane z lekarzem i u mnie w pracy bezwzględny zakaz pracy kobiet w ciąży i z podejrzeniem ciąży
 
Ja mam L4 od samego początku czyli od poniedziałku jak test wyszedł pozytywny i pierwsze hcg 97 .
Ja mam bardzo specyficzna pracę, a do tego mam nocki( w zasadzie miałam mieć ten tydzień? miałam tak ugadane z lekarzem i u mnie w pracy bezwzględny zakaz pracy kobiet w ciąży i z podejrzeniem ciąży
A u Nas lekarze chyba wychodzą z założenia że ciąża to nie choroba może jak zobaczy coś na USG wystawi l4
 
Ja mam L4 od samego początku czyli od poniedziałku jak test wyszedł pozytywny i pierwsze hcg 97 .
Ja mam bardzo specyficzna pracę, a do tego mam nocki( w zasadzie miałam mieć ten tydzień? miałam tak ugadane z lekarzem i u mnie w pracy bezwzględny zakaz pracy kobiet w ciąży i z podejrzeniem ciąży
Zawsze mogę iść do ogólnego ale to nie ciążowe i 80% płatne a to mi się nie uśmiecha przemecze się tydzień i zobaczymy
 
Wydaje mi się że lepiej 80% niż żeby nie daj Bóg coś się narobiło
Tu się zgodzę :) może pójdę we wtorek bo mam wolny do ogólnego lekarza :) zobaczymy jak się sytuacja rozwinie ... Powiedziałam sobie wcześniej że jak znajdę w ciążę to odrazu pójdę na l4 a tu nic nie widać na USG itd
 
A u Nas lekarze chyba wychodzą z założenia że ciąża to nie choroba może jak zobaczy coś na USG wystawi l4
a prywatnie jakiś lekarz Ci nie wystawi? Ja dostałam dziś od lekarza NFZ zwolnienie na 2 tygodnie na razie i wizyta 21 września. Ale może dlatego, że byłam na zwolnieniu przez szefową i stres związany z pracą i po prostu stwierdziła, że mi przedłuży
 
reklama
Tu się zgodzę :) może pójdę we wtorek bo mam wolny do ogólnego lekarza :) zobaczymy jak się sytuacja rozwinie ... Powiedziałam sobie wcześniej że jak znajdę w ciążę to odrazu pójdę na l4 a tu nic nie widać na USG itd
pójdź na ten tydzień od lekarza pierwszego kontaktu, a później od ginekologa
 
Do góry