reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, a jak Wasze brzuszki? Szczególnie mam w pierwszej ciąży? U mnie rano brzuch jest całkiem płaski, wieczorem robi się większy, ale wiadomo, jedzonko + wzdęcia :D
 
Ja ogólnie nigdy nie miałam żadnych ciążowych gadżetów, zreszta dziecięcych tez.
Ciekawa jestem reakcji moich , na wiadomość o rodzeństwie. Będzie baaaaardzo duża różnica wieku . Wiem, ze córeczka na pewno ogromnie się ucieszy. Chce im powiedzieć po prenatalnych, ale zaczyna być widać 🙄
 
Moj brzuszek jest duży.. Właśnie przyszła mi paczka z Sinsay bo mają fajne ceny dla mam.. Zamówiłam leginsy takie dla ciężarnych i dwie sukienki i wyszło mi z przesyłka 100zl 😇
Dziewczyny, a jak Wasze brzuszki? Szczególnie mam w pierwszej ciąży? U mnie rano brzuch jest całkiem płaski, wieczorem robi się większy, ale wiadomo, jedzonko + wzdęcia :D
 
Powodzenia dziś ;)

Skoro o detektorach mowa, to zapytam, mam nadzieję że nie za wcześnie :), a skoro macie już dzieci to korzystałyscie z monitorów oddechu w łózeczkach?
 
Moj brzuszek jest duży.. Właśnie przyszła mi paczka z Sinsay bo mają fajne ceny dla mam.. Zamówiłam leginsy takie dla ciężarnych i dwie sukienki i wyszło mi z przesyłka 100zl 😇
No właśnie mi się teraz ciągle pokazują reklamy na fb Sinsaya i ich ciażowych/niemowlęcych rzeczy, bardzo fajny asortyment. Myślę, że jak się zacznę robić większa, to na pewno się tam zaopatrzę!
 
Daj koniecznie znać jak z jakością :)
Moje dotychczasowe doświadczenie z tym sklepem jest takie, że te ubrania nie są jakiejś super jakości, ale w sumie ceny są bardzo niskie. A od ciażowych ubrań chyba bym nie oczekiwała, że będą "na lata" - trzeba w nich po prostu przetrwać wygodnie ciążę, ona nie trwa wiecznie :D
 
reklama
Dziewczyny w ktorym dniu ciąży macie usg prenatalne? Ja mam 30.11 i to będzie 12+6 i się zastanawiam czy nie za późno (moj gin kazał sie umowic w terminie 30.11-02.12)
A co jak mi na ostanią chwilę odwołają wizytę? Będę w czarnej dupie bo nie wiem czy z dnia na dzien uda mi się załatwic usg u dobrego lekarza.
 
Do góry