reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Hej dziewczyny ja już po ! Przeżyłam chwile grozy ! Dr zrobił usg przez brzuszek pierwszy raz i nie mógł tętna znaleźć ... zawał na tym łóżku miałam .. Ale zrobił dopochwowe i usłyszałam upragnione serduszko 🥰 Prawidłowo się rozwija także jestem przeszczęśliwa ! Ale ciśnienie mi skoczyło masakra jak się wystraszyłam 😏
Jeju współczuję tego wtedy! No ale na szczęście wszystko jest dobrze?
Od głowy do pupy 3,5 cm ruchliwego małego człowieka ♥️ Serce 170♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Gratulacje!

Powodzenia na wizytach dziewczyny!
 
reklama
Powodzenia dziewczyny na dzisiejszch wizytach, trochę ich jest. Czekamy na dobre wieści [emoji3059]

Ja ostatnio mówiłam że jestem bezobjawowa i się zastanawiam czy to dobrze. No to mam za swoje... Dzisiaj miałam pierwsze spotkanie z toaleta i cofam co mówiłam.. chce wrócić tylko do bolących piersi [emoji1787]
hahahaha, ja już się nauczyłam nie wywoływać siłka z lasu 🤣🤣🤣
 
Hej dziewczyny ja już po ! Przeżyłam chwile grozy ! Dr zrobił usg przez brzuszek pierwszy raz i nie mógł tętna znaleźć ... zawał na tym łóżku miałam .. Ale zrobił dopochwowe i usłyszałam upragnione serduszko 🥰 Prawidłowo się rozwija także jestem przeszczęśliwa ! Ale ciśnienie mi skoczyło masakra jak się wystraszyłam 😏
jaki duży człowiek ❤️❤️❤️
 
Nie stresuj się na zapas, będzie dobrze 😊. Na wcześniej wizycie lekarza nie mówił czy to właśnie bliźnięta jedno kosmówkowe i jedno owodniowe? Który to Twoj tc?
Właśnie poza tym że podejrzewa bliźniaki bo nie wie do końca co to jest to drugie to nie mówił nic. W pon było 7+1. Po Lewej zarodek z bijacym serduszkiem, po prawej to coś. Dzisiaj prof. Huras, jak on mi nie powie to nikt mi nie powie. Może się okaże że jednak to zwykła pojedyncza ciaza i odetchnę z ulgą. Oby do wizyty.
 

Załączniki

  • Screenshot_20211115-143407_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20211115-143407_WhatsApp.jpg
    169,5 KB · Wyświetleń: 46
Dziewczyny, u nas wszystko dobrze ❤️ Chociaż była to wizyta na NFZ, więc tak jak mówiłam - traktuję to wszystko z przymrużeniem oka, bo oczywiście wg crl jest tygodniowe opóźnienie (a od początku było 3 dni, więc mi jeszcze 4 dołożył), ale pęcherzyk się zgadza z obecnym tygodniem. Jednak nie ma się co dziwić, obraz w prywatnym gabinecie jest dużo lepszy :D Nie dowiedziałam się też, jak szybko bije serduszko - "proszę pani, teraz się tego nie mierzy, ważne, że bije", więc wiecie...
Całe szczęście, że w poniedziałek wizyta prywatna. Teraz poszłam po skierowania, a i tak połowy nie dostałam, bo "przechodziła pani różyczkę w dzieciństwie? No to po co się badać?".
Więc tak czy siak jak się chcę czuć dobrze zaopiekowana, to muszę zapłacić :D
Aaa, jak zapytałam o zdjęcie, to usłyszałam, że dostanę w 3 miesiącu, jak już będzie dziecko widać 😂😂
 
Aaa, jeszcze przesłanie dla dziewczyn, które się martwią zanikiem objawów - u mnie co prawda nie jest tak, że nagle wszystko zniknęło, ale mam już zdecydowanie mniejsze mdłości, piersi bolą tylko w nocy i w ciągu dnia powoli odzyskuję energię :p Czyli w porównaniu np do zeszłego tygodnia jest niebo a ziemia, a okazuje się, że z dzidziutkiem wszystko dobrze.
 
reklama
Dziewczyny, u nas wszystko dobrze ❤️ Chociaż była to wizyta na NFZ, więc tak jak mówiłam - traktuję to wszystko z przymrużeniem oka, bo oczywiście wg crl jest tygodniowe opóźnienie (a od początku było 3 dni, więc mi jeszcze 4 dołożył), ale pęcherzyk się zgadza z obecnym tygodniem. Jednak nie ma się co dziwić, obraz w prywatnym gabinecie jest dużo lepszy :D Nie dowiedziałam się też, jak szybko bije serduszko - "proszę pani, teraz się tego nie mierzy, ważne, że bije", więc wiecie...
Całe szczęście, że w poniedziałek wizyta prywatna. Teraz poszłam po skierowania, a i tak połowy nie dostałam, bo "przechodziła pani różyczkę w dzieciństwie? No to po co się badać?".
Więc tak czy siak jak się chcę czuć dobrze zaopiekowana, to muszę zapłacić :D
Aaa, jak zapytałam o zdjęcie, to usłyszałam, że dostanę w 3 miesiącu, jak już będzie dziecko widać 😂😂
W poprzedniej ciąży miałam podobnego lekarza.. Czuje pani ruchy? No tak a to dziś nie robimy USG... Wrrr.
Ja póki co mam na NFZ lekarza.. Daje mi zdjęcia. Zleca badania.. Póki co na każdej wizycie robił USG.. Także zobaczymy jaki będzie dalej.. Ale też nie słuchałam serduszka :/
 
Do góry