reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2022

Po 20 dniach owulacja ? Ja mam 31 cykle miałam okres 6 września a owulację 19 więc coś mi nie gra z tych Twoich wyliczeń ... Moim zdaniem koło 4 miałaś owulację a nie dopiero 11 ale może się nie znam 🙆
No nie koniecznie. Ja przy cyklach 32 mialam owulacje w 19dc. Także w tym cyklu myslalam ze bedzie inaczej, ale jednak dobrze ze nie patrzylam na to. Kiedy z mezem odbyliśmy stosunek 12, 14, 15 i 18. Myslalam ze po ptakach, a jednak w 23dc wykazała mi sie blada kreska. Takze albo owulacje mialam w 13 dc albo 14. A przed tym majac monitoring owulacje mialam raz w 16dc. raz w 19 a raz w 22. Także.
 
reklama
OM miałam 21 sierpnia, cykl trwa u mnie 30-32 dni i ona podejrzewa, że do zapłodnienia doszło ok 11 września. W dniach 4-10 września nie kochałam się także podejrzewa, że zaraz po tych dniach doszło do zapłodnienia, bo wtedy zgadzało by się z tym co jest na USG, ale tak się chyba ciąży nie liczy.. ja już sama nie wiem co mam o tym myśleć, wydaje mi się, że niektóre informacje, które mi podała to wyssała z palca
Ale 11 wrzesnia odbyliście stosunek? bo jesli kochałaś się z mezem 3 wrzesnia a owulacja 11 wrzesnia to powiem Ci ze słabe szanse na to aby plemniki przetrwały wiec musialas miec owulacje 4.
 
Dziewczyny,
zresztą czy wazne jest kiedy doszlo do owulacji? Niewazne. Ginekolog powiedział ze jesli zobaczysz pozytywny test umow się na pierwsza wizytę 2-3 tygodnie później, bo od razu to nic nie da. Takze przestańmy domyślać się kiedy byla i kiedy doszlo.
Za miesiac bedziemy wiedzieć co się dzieje, i czy bedziemy szczęśliwymi mamami 😍 Każdej z nas życzę dużo cierpliwości i siły i czekajcie ! 🥰
 
gin dopiero w piątek, tego nie przyspieszę. Brzuch mnie dziwnie pobolowa, jak przed okresem. I mam totalnie sucho.
Poloz sie spac, rano zobaczysz jak sie bedziesz czuła. Moze za duzo myslisz, a do piątku jest coraz blizej niz dalej wiec czekaj cierpliwie 😍 To ze objawy ustały nie oznacza, że coś złego sie dzieje. Musisz myslec pozytywnie!
 
reklama
Poloz sie spac, rano zobaczysz jak sie bedziesz czuła. Moze za duzo myslisz, a do piątku jest coraz blizej niz dalej wiec czekaj cierpliwie 😍 To ze objawy ustały nie oznacza, że coś złego sie dzieje. Musisz myslec pozytywnie!
no właśnie nie mogę spać. Rano bałam się mdłości, a teraz nasze żeby przyszły...
 
Do góry