reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Cześć dziewczyny, to może ja się nieśmiało przywitam:)

Po pół roku starań i jednym biochemie w czerwcu zobaczyłam na teście dwie kreski. OM 21.09

Beta z dziś to 4100 i progesteron 28,6. Czeka mnie powtórna beta co straszliwie mnie stresuje ponieważ tym sposobem poprzednio wyłapałam biochemiczną. Także czekają mnie ciężkie dwa dni :(

To co mnie niepokoi to nagłe dzisiejsze "zniknięcie" objawów tzn: piersi przestały boleć i są bardziej miękkie niż jeszcze wczoraj. Żadnych innych objawów nie mam i to też mocno mnie martwi czy wszystko w porządku. Czy któraś z Was też miała tak bezobjawowe początki?

Ściskam Was mocno i gratuluje wszystkim które już zobaczyły serduszka 🥰
Nie martw nie objawami, one pojawiają się i znikają, u mnie piersi przez cały dzień potrafią być miękkie, a na wieczór stają się nabrzmiałe :) Bylas juz na usg? Masz bardzo ładną bete , trzymam kciuki za przyrost 🙂🙂
 
reklama
Cześć dziewczyny, to może ja się nieśmiało przywitam:)

Po pół roku starań i jednym biochemie w czerwcu zobaczyłam na teście dwie kreski. OM 21.09

Beta z dziś to 4100 i progesteron 28,6. Czeka mnie powtórna beta co straszliwie mnie stresuje ponieważ tym sposobem poprzednio wyłapałam biochemiczną. Także czekają mnie ciężkie dwa dni :(

To co mnie niepokoi to nagłe dzisiejsze "zniknięcie" objawów tzn: piersi przestały boleć i są bardziej miękkie niż jeszcze wczoraj. Żadnych innych objawów nie mam i to też mocno mnie martwi czy wszystko w porządku. Czy któraś z Was też miała tak bezobjawowe początki?

Ściskam Was mocno i gratuluje wszystkim które już zobaczyły serduszka 🥰
Witaj :) Moja koleżanka mówi, że mam się nie cieszyć, bo u niej objawy były po 10 tygodniu...póki co ja nie mam prawie żadnych objawów
 
Nie martw nie objawami, one pojawiają się i znikają, u mnie piersi przez cały dzień potrafią być miękkie, a na wieczór stają się nabrzmiałe :) Bylas juz na usg? Masz bardzo ładną bete , trzymam kciuki za przyrost 🙂🙂

Wizytę z usg w sobotę mam nadzieję że już coś będzie widać. Nie jestem cierpliwa i nauczona poprzednim poronieniem zaczęłam wariować i szukać wszystkich możliwych nieprawidłowości😒 Sama ze sobą zwariuję do soboty 😃
 
Witaj :) Moja koleżanka mówi, że mam się nie cieszyć, bo u niej objawy były po 10 tygodniu...póki co ja nie mam prawie żadnych objawów
Witaj!:)

Dziękuje, to bardzo pocieszające, że są też inne kobiety które na początku oprócz braku okresu właściwie nie czuły się inaczej a mimo to ciąże okazały się udane i prawidłowe😊
 
Wizytę z usg w sobotę mam nadzieję że już coś będzie widać. Nie jestem cierpliwa i nauczona poprzednim poronieniem zaczęłam wariować i szukać wszystkich możliwych nieprawidłowości😒 Sama ze sobą zwariuję do soboty 😃
witaj w klubie, jest nas tu więcej takich i po takich przejściach. Wszystko będzie dobrze wytrzymasz.
Mi lekarz przesunal wizytę o poltora tygodnia. Wyobraź sobie 😂😂
 
witaj w klubie, jest nas tu więcej takich i po takich przejściach. Wszystko będzie dobrze wytrzymasz.
Mi lekarz przesunal wizytę o poltora tygodnia. Wyobraź sobie 😂😂
Mi tez przesunął na 10 listopada ale zaproponował znając moją historię że jak "już nie wytrzymuję" to załatwi mi u koleżanki usg żebym stresem siebie nie zabiła i jego przy okazji ze złości tego 10go:D myślę że trochę się mnie boi:p
 
Jak już jesteśmy przy temacie wizyt prywatnych i na NFZ to nasuwa mi się takie pytanie 🤔 ostatnim razem jak bylam u ginekologa na NFZ to rejestracją pacjentek zajmowała się położna, która w między czasie podpinała ciężarne pod ktg, mierzyła im obwód brzucha i sprawdzała wagę. Jakoś nie wyobrażam sobie żeby mój lekarz się tym zajmował bo wizyty zajmowałyby wtedy sporo więcej czasu. Prywatnie się tego nie sprawdza? Tylko USG, podgląd malucha, wydruk zdjęcia i tyle? 🤔 jakie macie doświadczenia??
Prywatnie nie. Ja wlasnie 10 listopada sie wybieram, i bede mogla Ci powiedzieć coś więcej. Jutro sie wybieram na nfz, bo mowil ze mam przyjsc do niego z wynikiem usg wiec idę.
 
reklama
Cześć dziewczyny, to może ja się nieśmiało przywitam:)

Po pół roku starań i jednym biochemie w czerwcu zobaczyłam na teście dwie kreski. OM 21.09

Beta z dziś to 4100 i progesteron 28,6. Czeka mnie powtórna beta co straszliwie mnie stresuje ponieważ tym sposobem poprzednio wyłapałam biochemiczną. Także czekają mnie ciężkie dwa dni :(

To co mnie niepokoi to nagłe dzisiejsze "zniknięcie" objawów tzn: piersi przestały boleć i są bardziej miękkie niż jeszcze wczoraj. Żadnych innych objawów nie mam i to też mocno mnie martwi czy wszystko w porządku. Czy któraś z Was też miała tak bezobjawowe początki?

Ściskam Was mocno i gratuluje wszystkim które już zobaczyły serduszka 🥰
Nie stresuj się. Gdyby to była biochemiczna to wartości byłyby zdecydowanie mniej niż na tym etapie :)
Wszystko bedzie dobrze!
 
Do góry