reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Ja dzisiaj czuję się całkiem dobrze mimo badania krzywej cukrowej ;) niepotrzebnie tylko sprawdzalam malucha detektorem bo słyszę że szybciej bije serducho o tylko się denerwuje. Dobrze że jutro wizyta ❤️
No ja miałam krzywą już jakoś 2 miesiące temu bo niestety cukier na czczo miałam wysoki😔 glukoza mi nawet smakowala🤣 wyszła cukrzyca i dieta na razie pomaga . A jakie tetno ma Twój dzidziuś?
 
reklama
No ja miałam krzywą już jakoś 2 miesiące temu bo niestety cukier na czczo miałam wysoki😔 glukoza mi nawet smakowala🤣 wyszła cukrzyca i dieta na razie pomaga . A jakie tetno ma Twój dzidziuś?
Nie mam wyświetlacza, tylko słyszę. Wydaje mi się że jest szybsze.. mam nadzieję że jest ok. Dużo wyższe wyniki miałaś?
 
reklama
Do góry