reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Termometr do ucha. Z obecnie dostepnych ma najdokladniejszy pomiar. Najlepszy bylby zwykly rteciowy, ale takich juz nie kupisz. Ja mam ten Link do: Termometr do ucha Braun IRT6520 Thermoscan 7 + termometr zabawka dla dzieci
My też się zdecydowaliśmy na do ucha i chyba nawet ten sam model Brauna. Do tej pory mieliśmy elektroniczyczny do czoła, ale jak corka zachorowała, to polazywal temperaturę bardzo niedokładnie i za każdym razem inną, rozstrzał byl kilku stopni. Jeszcze nie testowaliśmy tego do ucha w czasie choroby, ale jak go testowaliśmy "na zdrowo" to przynajmniej pomiary były powtarzalne i prawidłowe.
 
Jaki polecacie termometr dla dzieciątka? W ogóle się nie znam na tych bezdotykowych 🤔 sama rzadko mierzę bo ogólnie nie miewam gorączek 🙄
Stosujemy już kilka lat braun do ucha i microlife nc 150. Microlife jest super, ale mój syn mocno się poci podczas gorączki i wtedy jak dobrze nie wytrę czoła, to nieco mniej pokazuje. Dlatego dokupiłam braun do ucha (model wymieniony powyżej). Przy prawidłowym pomiarze wskazują to samo :)
 
A z kolei się strasznie boję porodu wiem,że po cesarce się dłużej dochodzi do siebie ale i tak wolałabym cesarke.Ie wyobrażam sobie pocić się i cierpieć 20 godzin.Blizny się nie boję bo i tak mam ich dużo.Narkozy też się nie boję.A w szpitalu i tak bym nic innego nie robiła tylko leżała.Tylko,że nie robią na żądanie i zastanawiam się jak to obejść heh może przyszła teściowa salowa coś załatwi.😄😄 Nie rozumiem dlaczego niektóre kobiety tak się bronią przed cesarką przecież nie ma silniejszego poziomu bólu jak przy porodzie 😳
Chętnie podzielę się endometriozą. Poród to był relaksik w moim przypadku w porównaniu do bólu, który powoduje endometrioza. Rodziłam naturalnie 🙂
 
reklama
Dziewczyny, czy wy też dziś się fatalnie czujecie? 🙄 ból głowy, coś z ciśnieniem ... wyczerpanie ... echh 😔
Ja dzisiaj czuję się całkiem dobrze mimo badania krzywej cukrowej ;) niepotrzebnie tylko sprawdzalam malucha detektorem bo słyszę że szybciej bije serducho o tylko się denerwuje. Dobrze że jutro wizyta ❤️
 
Do góry