reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

A moje dzieci akurat drobne, i zawsze nawet dłużej woziłam w gondoli, chyba tak do 7 miesiąca z tego co pamiętam :)
Ale moje też się nie garnęły do siadania za specjalnie :p
u mnie córka raczkować zaczęła na 6 miesięcy i siedziała a na 9 jak skończyła dzień po poszła sama i siedziała niecałe 6 miesięcy w gondoli. U mnie dzieci rodza się duże ale gondole mamy wielką więc mogłyby posiedzieć😅 synek jakoś po6 miesiącu się przeniósł parę dni.
Na szczęście kalendarzowego 😅 non stop infekcje. Córka na koniec roku zachorowała na anginę, 2 tygodnie w domu. Później covid, 4 tygodnie w domu. A dziś miałyśmy kontrolę po zapaleniu płuc i ma nową infekcję już. Syn do Przedszkola proszedl na 2 dni i wrócił z katarem... Dzieci piją codziennie sok z Czarnego bzu, suplementujemy witaminę d. Codzień spacery, w domu chodzi nawilżacz i oczyszczać. Ale jak czasami czekam w szatni Przedszkola, to czuję się jak w przychodni. Dzieciaki wypluwają płuca, zielone gluty do brody. A ja jestem taka, że zwrócę uwagę. Więc kilka kłótni w szatni z rodzicami mam już za sobą 😅
kup sól z Zabłocia do inhalatora serio polecam z całego serca. Używamy 2-3 razy w tyg jak nic się nie dzieje a codziennie jak zaczyna być mokro w nosie. Dla mnie kolosalna zmiana zdrowotna u dzieci. Jest jeszcze do kąpieli taka. W nawilżaczy mieszamy z wodą i tak 2 h jak śpią idzie
 
reklama
Na szczęście kalendarzowego 😅 non stop infekcje. Córka na koniec roku zachorowała na anginę, 2 tygodnie w domu. Później covid, 4 tygodnie w domu. A dziś miałyśmy kontrolę po zapaleniu płuc i ma nową infekcję już. Syn do Przedszkola proszedl na 2 dni i wrócił z katarem... Dzieci piją codziennie sok z Czarnego bzu, suplementujemy witaminę d. Codzień spacery, w domu chodzi nawilżacz i oczyszczać. Ale jak czasami czekam w szatni Przedszkola, to czuję się jak w przychodni. Dzieciaki wypluwają płuca, zielone gluty do brody. A ja jestem taka, że zwrócę uwagę. Więc kilka kłótni w szatni z rodzicami mam już za sobą 😅
i u nas też płuca wypluwają czasami w przedszkolu a one zdrowe. Mój brat też odczuł mega zmienne zdrowotna u córki i on mi to polecił a sam usłyszał od kolegi
 
Dziewczyny które już rodziły. Długo się trwała ta ciężką droga (poród) do przyjścia maluszka na świat?
z synem dzień przed dałabym sobie wszystko uciąć że nie urodzi się szybko, o 6 obudziłam się i po siku zaczął odchodzić czop i lekkie skurcze, ale w szpitalu byłam po18 a on się urodził 23:25 40+0, z córką miałam iść o 9 po skierowanie do szpitala już a o 2 obudziły mnie skurcze, po3 byłam w szpitalu a o 5:30 młoda na świecie 41+0
 
Ja rodziłam od wtorku wieczora a urodziłam w czwartek o 3:25. Byłam tego dnia u położnej i byłam pewna, że nie urodzę, ona wysłała zgłoszenie do szpitala, że jak się nie zacznie do 41+4 to mieli dzwonić i brać na wywoływanie. Przyszłam do domu już wkurzona, przeczytałam dodatkowo, że od piątku mają zakazać obecności partnera przy i po porodzie i już na maxa się wkurzałam. Pokłóciłam się z mężem, bo próbował mnie pocieszać z siostrą też 🤦‍♀️położyłam się spać ok 20 i już nawet nie zasnęłam,bo dostałam skurczy i od razu co 3-4-5min. Do szpitala pojechałam raz ok 1 w nocy, ale tylko 1cm rozwarcia i zostałam odesłana do domu, kolejny raz ok 14 w środę i już zostałam przyjęta z 5 cm rozwarciem ok 19 wzięłam epidural no a urodziłam w nocy o 3:25. wszędzie piszą, żeby się zrelaksować 😂😁a mnie odwrotnie podziałało.
 
reklama
kup sól z Zabłocia do inhalatora serio polecam z całego serca. Używamy 2-3 razy w tyg jak nic się nie dzieje a codziennie jak zaczyna być mokro w nosie. Dla mnie kolosalna zmiana zdrowotna u dzieci. Jest jeszcze do kąpieli taka. W nawilżaczy mieszamy z wodą i tak 2 h jak śpią idzie
Dzięki, spróbujemy! We wcześniejszych latach jeździliśmy nad nasze morze, wdychać jodek. Na wiosnę, jesień, weekendy i dłuższe wypady. W ubiegłym roku nie byliśmy ani razu i zastanawiam się, czy to ma jakiś wpływ? 🤔
 
Do góry