reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Wyszły mi liczne bakterię w moczu jutro idę na posiew żeby sprawdzić jakie dokładnie wynik będzie dopiero za kilka dni jak już go dostanę pójdę od razu do ginekolog póki co zakupiłam sok z żurawiny i jakoś próbuje się ratować. Borykała się któraś z was z bakteriami w moczu?
 
reklama
Wyszły mi liczne bakterię w moczu jutro idę na posiew żeby sprawdzić jakie dokładnie wynik będzie dopiero za kilka dni jak już go dostanę pójdę od razu do ginekolog póki co zakupiłam sok z żurawiny i jakoś próbuje się ratować. Borykała się któraś z was z bakteriami w moczu?
Ja właśnie dzisiaj zrobiłam posiew i czekam na wynik. U mnie dodatkowo była kosmiczna ilość leukocytów..
 
Wyszły mi liczne bakterię w moczu jutro idę na posiew żeby sprawdzić jakie dokładnie wynik będzie dopiero za kilka dni jak już go dostanę pójdę od razu do ginekolog póki co zakupiłam sok z żurawiny i jakoś próbuje się ratować. Borykała się któraś z was z bakteriami w moczu?
Wyszły mi jakoś na początku.Lekarz kazał mi brać urosept 3razy dziennie 2 tabletki.Po miesiącu wyniki już były prawidłowe.
 
Też mnie to męczy 🤣zjadła bym coś, co nie wiem jak wygląda, jak smakuje i co to jest 🥰ale to bym zjadła 😅 ja zaraz opedzluje big maka 🤣
Smacznego, ja właśnie wróciłam z kebaba... Najadłam się chyba na tydzień 🤣🤪🤣
Też mi się zdarza mówić "mam na coś ochotę, ale nie wiem na co"😁 ale są też produkty które na samą myśl ślinka mi leci. Już dłuższy czas mam jazde na maliny i borówki prawie codziennie jem a do tego teraz doszły śliwki 😁 pycha... A dzisiaj to ful serwis bo jeszcze mieszanka owocowa Hortex😁 w poprzedniej ciąży jadłam codziennie banany i lody kaktusy. W takim samym czasie chodziłam w ciąży co teraz i pani w sklepie się śmiała bo mąż wszystkie kaktusy wykupował😁
Oj tak.. ja z kolei lody truskawkowe lub karmelowe w każdej ilości... Ograniczam się do jednego co jakiś czas 🤭
Wyszły mi liczne bakterię w moczu jutro idę na posiew żeby sprawdzić jakie dokładnie wynik będzie dopiero za kilka dni jak już go dostanę pójdę od razu do ginekolog póki co zakupiłam sok z żurawiny i jakoś próbuje się ratować. Borykała się któraś z was z bakteriami w moczu?
Ja mam prawie stałe, teraz po augmentinie wyszło mi 0... Ale jutro powtórzę, bo po tygodniu od antyb mam dość swędzące upławy... A to nie jest porządny objaw...
 
Łoooo to naprawdę ogromna ilość! Czyli organizmu mocno się broni... Lekarz zlecił ci posiew? Ja właśnie się zastanawiam czy jutro iść do ginekologa i pokazać te wyniki czy czekać na posiew tyle że to będzie znowu trwało kilka dni bo weekend przed nami
 
reklama
Łoooo to naprawdę ogromna ilość! Czyli organizmu mocno się broni... Lekarz zlecił ci posiew? Ja właśnie się zastanawiam czy jutro iść do ginekologa i pokazać te wyniki czy czekać na posiew tyle że to będzie znowu trwało kilka dni bo weekend przed nami
Ja dostałam od razu jednodawkowy antybiotyk i urosept trzy razy dziennie.. posiew zrobiłam i będzie wynik pojutrze. Jutro mam wizytę i zobaczę co gin wymyśli w związku z tym.
 
Do góry