reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny czy bierzecie jakieś suplementy oprócz kwasu foliowego ?
Ja na ostatniej wizycie u gina dostałam zapas na 1.5 miesiąca femibion 2 i jeszcze mi się nie skończyło.A na ogół biorę mama dha premium +.Co do kwasu foliowego to lekarz powiedziała, że od 12 czy 13 tc już nie trzeba brać bo to nic nie daje Ale czytałam gdzieś, że jak kobieta bierze przez całą ciąże to dziecko jest bardziej rozwinięte intelektualnie.Ale nie wiem ile w tym prawdy.😄😄😅Aha no i nospe jak mnie większe skurcze łapią.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, ale mam stresa 😑 Siadam właśnie do kompa żeby odwołać zlecenia z klientami. Muszę im naskrobać jakiegoś maila o ciąży, ale stresuję się, że nie będą wyrozumiali... Niby odwołuję zlecenia z kwietnia-czerwca, więc trochę czasu mają na znalezienie zastępstwa, ale to nigdy nie wiadomo jak kto do czego podejdzie :(
 
reklama
Dziewczyny, ale mam stresa 😑 Siadam właśnie do kompa żeby odwołać zlecenia z klientami. Muszę im naskrobać jakiegoś maila o ciąży, ale stresuję się, że nie będą wyrozumiali... Niby odwołuję zlecenia z kwietnia-czerwca, więc trochę czasu mają na znalezienie zastępstwa, ale to nigdy nie wiadomo jak kto do czego podejdzie :(
Życzę Ci jak najbardziej wyrozumiałych klientów 🥰
 
Do góry