reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Uspokoiłyście mnie z tymi piersiami.Jednak to wszystko siedzi w głowie.Poczułam ruchy i troszkę zaczęły boleć.Może też dlatego, że założyłam biustonosz bo na ogół nie chodzę bo mało ostatnio wychodzę z domu.I wyrosłam ze wszystkich haha
 
reklama
Ja tak miałam po zjedzeniu pomelo.Tydzień wyraźny z życia przez okropny ból brzucha.Początki mojej ciąży były strasznie bolesne.Osobiście również jestem zdecydowana by zakupić detektor tętna, myślę,Że trochę mnie to uspokoi.Jednak na razie muszę kupić sobie ciśnieniomierz bo mam duże skoki.Na wizycie czeka mnie opieprz bo niezastosowałam się do zaleceń.Miałam mierzyć 3x dziennie [emoji28]
To ja tak mialam z lodami.. zachciało mi się śmietankowych.. 2 dni przesiedziane na tronie [emoji38] tyle, że nie było to co chwilę, tak że 2 razy dziennie z luźniejsza sprawą [emoji38] I oczywiście tylko mnie wzięło
 
Wczoraj siostra się śmiała, że może lepiej, że jeszcze ruchów nie czuje bo potem będzie ciągle stres, że za mało się rusza qlbo za dużo albo po prostu liczyć ruchy ;D

Ale sama ciekawa jestem kiedy coś poczuje. Myślę, że w przeciągu dwóch tyg coś tam powinno się zadziać ;D
Ja tez już nie mogę się doczekać kiedy po raz pierwszy coś poczuje ☺️
 
Ja mam ochoty na lody waniliowe od początku ciąży, kilka razy kupiłam, ale chęć nie przechodzi 🤣
Pewnie zabawnie wyglądałam -10 na dworze przed świętami, a ja z Magnum wychodzę ze sklepu (od razu otworzyłam i jadłam)...
 
Ja mam ochoty na lody waniliowe od początku ciąży, kilka razy kupiłam, ale chęć nie przechodzi [emoji1787]
Pewnie zabawnie wyglądałam -10 na dworze przed świętami, a ja z Magnum wychodzę ze sklepu (od razu otworzyłam i jadłam)...
Ja mam ochotę na słodkie od wielkiego dzwonu.. całkiem mnie odrzuciło..
A hitem wczorajszego dnia było to jak pojechałam pojechałam mężem do biedronki po winogrono.. nawet do niego nie dotarłam, bo zobaczyłam kaki i już nic więcej nie chciałam [emoji38]
 
Co polecacie dziewczyny przeciw rozstępom? Na początku od razu mi całe piersi popękały i boję się, że to samo będzie z brzuchem.Na razie po prostu nawilżam balsamem, tłustymi kremami i maścią witaminową bo bardzo pomogła mi na suchą skórę na twarzy.Brzuch póki co jest czysty.Ale chciałabym kupić sobie coś konkretnego przeciw rozstępom.Zastanawiam się nad kremem firmy Mustella.Miałyście go może?
 
Ja też po wizycie, wszystko dobrze. Księżniczka waży 200gram.
Z tej radości pojechaliśmy do sklepu po różowe ciuszki :)

Ale muszę zapisać się do kardiologa na echo I holtera bo mam napadową trachykadię co potwierdziło też mierzenie ciśnienia ( mierzę dwa razy dziennie)
 
Co polecacie dziewczyny przeciw rozstępom? Na początku od razu mi całe piersi popękały i boję się, że to samo będzie z brzuchem.Na razie po prostu nawilżam balsamem, tłustymi kremami i maścią witaminową bo bardzo pomogła mi na suchą skórę na twarzy.Brzuch póki co jest czysty.Ale chciałabym kupić sobie coś konkretnego przeciw rozstępom.Zastanawiam się nad kremem firmy Mustella.Miałyście go może?
Ja stosuję zwykły balsam + mustela 🙂 tak naprawdę wszystko zależy od genów i na to żaden krem nie pomoże niestety 😊
słyszałam, że nie powinno się stosować maści witaminowej - nie jestem tego pewna 🤔
 
reklama
Ja stosuję zwykły balsam + mustela 🙂 tak naprawdę wszystko zależy od genów i na to żaden krem nie pomoże niestety 😊
słyszałam, że nie powinno się stosować maści witaminowej - nie jestem tego pewna 🤔
A więc zamawiam 🙂.A maść idzie w odstawkę.używałam też kremu eveline miracle egyptian. Bo podobno działa też na rozstępy, ale ile w tym prawdy to nie wiem.
 
Do góry