reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
To wygląda mniej więcej tak jak na tym zdjęciu.
@paulinak93 nie strasz mnie, w życiu sobie tego nie przebiję.... A jak długo to miałaś? Mnie to dopiero dzisiaj dopadło.
1599085089684.png


@sariska łączę się z Tobą, ja już jakiegoś czasu mam gorszy czas.... A do tego czuję, że tym razem moja przygoda z karmieniem nie potrwa zbyt długo no i oczywiście to też mnie dołuje... :( Hormony...
 
Powiedziała żeby poprawiac, żeby maluszek zapamiętywał prawidłowa pozycję. Jeśli nagminnie 'przegina' w bok to albo na motylka kłaść, tylko musi mieć dobrze dobranego albo na poduszkę tego typu (zdjęcie), ewentualnie z tetry zrobić taki wianuszek, który ustabilizuje trochę główkę. choć slyszlam że odchodzi się od tych poduszek korygujących (od jakiejś znajomej) to bardziej ufam pani doktor u której byliśmy, pracuje w CZD i jest jedną z ważniejszych osób tam więc raczej wiedzę ma aktualna Zobacz załącznik 1171360
@catar pisałam.kizej kilka postów. Cytuję moja odpowiedź :)
 
To wygląda mniej więcej tak jak na tym zdjęciu.
@paulinak93 nie strasz mnie, w życiu sobie tego nie przebiję.... A jak długo to miałaś? Mnie to dopiero dzisiaj dopadło.
Zobacz załącznik 1171444

@sariska łączę się z Tobą, ja już jakiegoś czasu mam gorszy czas.... A do tego czuję, że tym razem moja przygoda z karmieniem nie potrwa zbyt długo no i oczywiście to też mnie dołuje... :( Hormony...
3 może 4 dni najpierw próbowałam robić ciepłe okłady i ciagle smarowałam lanolina żeby cały czas było mokre.
Mały ciagle intensywnie ssał i to się powiększało i zajmowało polowe sutka. Ból robił się coraz większy, nakłucie nie bolało jednak później po nakłuciu czułam lekko ból jak karmiłam wiec z tej piersi odciagalam bo przy odciąganiu bólu nie było i jak już pisałam 2 dni i po problemie.
Zadzwoń do swojego lekarza może coś doradzi 😊
 
Ale miałaś zatkany kanalik czy samo ujście? Bo kanalik juz przechodzilam, ale taką białą kropeczke mam pierwszy raz
I kanalik i ujscie o przy tym masowaniu ujscie też mi popuściło. Słyszałam że czasami zatyka się ujscie dość mocno i wtedy o ile to prawda trzeba chyba igła to przetkac, ale czy faktycznie tak się robi to nie wiem, dość drastyczne mi się to wydaje... Daj znać co Ci pomogło.
 
Hey dziewczyny, co myślicie o wysłaniu dzieci do przedszkola .? Mam możliwość posłania 2 synów. I tak myślę..
 
Cześć dziewczyny ! Tyle czasu mnie nie było, szok . Posty nadrobione. Co u mnie i u małej? 28 sierpnia skończyła 3 miesiące. W tym miesiącu czeka nas szczepienie kolejne. Czekam tylko na telefon z przychodni kiedy dokładnie będzie . W poniedziałek wazylam mała i pokazywało 4600 g. Jak długa jest tersz do nie wiem? Może pediatra ją zmierzy na wizycie . W sumie jak tak na nią patrzę to jest bardzo długa ,czuć tą wagę jak się ją trzyma. Artystka jakich mało ta moja córeczka. Gada po swojemu, głośna jest dość przy tym, śmieje się na całego . Głodna to ewidentnie po babce i prababce 😂😂 w domu mieszka aż 5 pokoleń w sumie 😂😂 ciekawie! Jak się do niej nie gada to krzyczy albo woła po swojemu. Lubi być w centrum uwagi, miałam momentami trochę gorsze dni sądziłam że nie nadaje się do tego i ze jestem zła mamą jak płakała czy coś. W sumie nie chwalilam się tu chyba ale jestem niepełnosprawna. Jeżdżę na wózku. Każdy mnie podziwia że tak daje radę w sumie jedynie nie wyjdę z nią sama na spacer ,nie dam rady sama jechać z nią do lekarza ale w domu nas tyle że zawsze ktoś ze mną pojedzie i nie dam rady sama jej przygotować wody do mycia . Tak to robie wszystko sama przy niej . Nawet znalazłam własny sposób żeby wyciągać i wkładać ją do jej łóżeczka. Pokój mamy na piętrze to znoszę ją w chuscie . Bo chodzić umiem jedynie wózek używam na dworzu. Chłopak nie sądził że tak będę dawać radę. Mówi że jest ze mnie dumny . Ja z siebie chyba też tak myślę. W sumie jak obniżymy jej łóżeczko to już mamy patent na to jak ją będę wyciągać i wkładać. 14 sierpnia mieliśmy chrzciny małej . Pełno ubrań znowu dostała chyba będę trzeba kupić kolejna szafę bp tyle ubrań ma że szok 😂😂 apetyt ma spory . Kazdy mowil ze czysty ojciec jest. Potem że czysta ją jestem. Babcia twierdzi że mieszana jest mała że do nas oboje podobna. Ale kuzynki mojego chłopak gadają że czysty ojciec . A ja nie wiem w sumie nie widzę żeby była do mnie podobna 😂😂
 

Załączniki

  • 20200828_095047.jpg
    20200828_095047.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 95
  • 20200827_135127.jpg
    20200827_135127.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 97
  • received_2989895357785848 - kopia.jpeg
    received_2989895357785848 - kopia.jpeg
    526,1 KB · Wyświetleń: 91
  • 20200822_091800.jpg
    20200822_091800.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 98
reklama
Do góry