reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Odnośnie karmienia nie poradzę w tym temacie. Ale moj 3 pije neocate. Najlzejsze mlek o dla alrlergikow . Przez 6 tyg miał śluz w kupce i kupka co chwilę. Też martwiła m się czy podejdzie mleko Ale od 3 dni jest ok.
O widzisz... Do mnie właśnie zadzwonił lekarz, dostała lek na biegunkę i zobaczymy czy za 2 dni jej przejdzie. Ja jej daje bebilon pepti, niby też dobre mleko dla alergików, jeśli lek nie pomoże to zapytam lekarza o to mleko. A jakim mlekiem karmiłaś wcześniej?
 
reklama
O widzisz... Do mnie właśnie zadzwonił lekarz, dostała lek na biegunkę i zobaczymy czy za 2 dni jej przejdzie. Ja jej daje bebilon pepti, niby też dobre mleko dla alergików, jeśli lek nie pomoże to zapytam lekarza o to mleko. A jakim mlekiem karmiłaś wcześniej?
Wcześniej miałam właśnie pepti, potem nutramigen a w koncu neocate . Sprobuj nutramigen .
 
O widzisz... Do mnie właśnie zadzwonił lekarz, dostała lek na biegunkę i zobaczymy czy za 2 dni jej przejdzie. Ja jej daje bebilon pepti, niby też dobre mleko dla alergików, jeśli lek nie pomoże to zapytam lekarza o to mleko. A jakim mlekiem karmiłaś wcześniej?
Taka jest niby kolejność po pepti nutramigen cena 0k 45 zł puszka A neocate 150 zł puszka i wystarcza na 2 dni . Oczywiście jest refundacja po 6 tyg stosowania na zalecenie lekarza . Wtedy cena to 3.20
 
Taka jest niby kolejność po pepti nutramigen cena 0k 45 zł puszka A neocate 150 zł puszka i wystarcza na 2 dni . Oczywiście jest refundacja po 6 tyg stosowania na zalecenie lekarza . Wtedy cena to 3.20
A czy Twoje dziecko od początku miało biegunki jak zaczęłaś dawać bebilon? My jesteśmy niestety w szpitalu, wyniki ma idealne, nie wiadomo co jej jest, lakarze twierdza ze to nie przez bebilon bo jest głównie na piersi i że już od dawna na bebilon ie jest, a mi się to jednak nie podoba...
 
A czy Twoje dziecko od początku miało biegunki jak zaczęłaś dawać bebilon? My jesteśmy niestety w szpitalu, wyniki ma idealne, nie wiadomo co jej jest, lakarze twierdza ze to nie przez bebilon bo jest głównie na piersi i że już od dawna na bebilon ie jest, a mi się to jednak nie podoba...
Mój 1 mial biegunkę wymioty wysypke i wyniki też nie pokazały alergii chociaż była. Do 4 roku życia nie robią testów na alergię bo często nie pokazują jej , chociaż ona jest.
Drugi syn miał tylko biegunkę i wysypke mała. Mleko neocate w końcu podeszlo
 
Mój 1 mial biegunkę wymioty wysypke i wyniki też nie pokazały alergii chociaż była. Do 4 roku życia nie robią testów na alergię bo często nie pokazują jej , chociaż ona jest.
Drugi syn miał tylko biegunkę i wysypke mała. Mleko neocate w końcu podeszlo
Mówiłam 2 lekarzom dzisiaj że obawiam się że ma alergie na ten bebilon i oboje stwierdzili ze to niemożliwe, że to jest świetne mleko i nie ma szans żeby miała na nie alergie.... A na necie czytałam że faktycznie jak piszesz uczula... Ręce mi opadają😔
 
Mówiłam 2 lekarzom dzisiaj że obawiam się że ma alergie na ten bebilon i oboje stwierdzili ze to niemożliwe, że to jest świetne mleko i nie ma szans żeby miała na nie alergie.... A na necie czytałam że faktycznie jak piszesz uczula... Ręce mi opadają😔
powiedz im że świetne może i jest ale widać może twojemu dziecku nie podchodzi . Kup nutramigen po 2 dniach powinna być poprawa jakas. Na pewno nie zaszkodzi . Ja przerabialam mleka z dziećmi. Też mi dr z NFZ mówiła że nie ma alergii A miał ciężką nietolerancje
 
Hejka Kochane, jak tam Wasze Maluchy? Moja Mała ostatnio okropnie marudzi i ciągle pcha łapki do buzi, nawet jak jest najedzona. Nieźle też się ślini 🙄 a poza tym widzę że już bardziej świadomie sie bawi, uderza zabawki na bujaczku i próbuje łapać przedmioty, podane zabawki też już utrzymuje w rączkach :) no i dalej nie lubi leżeć na brzuszku, podnosi główkę, ale nie ma ochoty wspierać się na rączkach tylko podnosi pupę i odpycha się nóżkami 🙄
 
Witajcie dziewczyny :) Po tak długim czasie nareszcie się odzywam . Życie mnie pochłonęło ,przeprowadzka itp . Przeczytalam kilka postów, reszte bede nadrabiać w międzyczasie :)
U nas juz dobrze ,młody miał wiotkość krtani - dużo strachu wizyty na pogotowiu -> problemy z oddychaniem i tak przez 2 miesiace 🤦‍♀️ Aż dziwne ze nie osiwiałam. My karmimy się cyckiem ,do kiedy pojecia nie mam :)

Od kilku dni mamy dramat z zasypianiem w nocy ,poprostu KOSZMAR . Podobno to regres 4 miesiąca, pytanie czy i w ogóle to jest to . Z dnia na dzień zaczął makarene odwalać . I tak od kilku dni wypluwam flaki ze zmęczenia aby synu poszedl spac .
 
reklama
@Mia12345 i jak z Twoim karmieniem? Ja dałam sobie jeszcze jedną szansę na pobudzenie laktacji. Piję codziennie kilka bawarek. Nie wiem czy to pomaga na laktacje czy może na głowę [emoji85] ale u mnie znaczna poprawa. MM poszło w odstawkę i mam nadzieję że już tak zostanie.

My dziś mieliśmy dopiero szczepienia infanrix prevenar rotarix. Mały trochę popłakał ale było lepiej niż na pobraniu krwi wtedy on płakał i ja też.
Przy okazji zważyliśmy się i zmierzyliśmy, ma 62cm i 5800g.

@Nerwicówka35 u mnie też od jakiegoś czasu się ślini, pytałam się lekarza może już zacząć się powoli przygotowywać na ząbkowanie.
 
Do góry