reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Dziękuję [emoji846] poszło bardzo sprawnie, o 20 zaczęłam mieć skurcze a o 22 weszłam do szpitala, godzina 23 mówią mi że mam 5 cm rozwarcia i duże dziecko z wagą 4200 [emoji50] jeszcze jak Wam pisałam skurcze były bardzo znośne a 30 min po tym trzymałam już małą na rękach [emoji7] z wagą jak się okazało 3600 i długością 57 cm[emoji846] niestety pękłam podczas parcia bo główka wyniosła 37 cm i mam szwy, ale jestem najszczęśliwsza na ziemi w tej chwili [emoji2956] Trzymam teraz za Was wszystkie mocno kciuki [emoji8]
Gratulacje
 
reklama
Dziękuję 🙂 poszło bardzo sprawnie, o 20 zaczęłam mieć skurcze a o 22 weszłam do szpitala, godzina 23 mówią mi że mam 5 cm rozwarcia i duże dziecko z wagą 4200 😮 jeszcze jak Wam pisałam skurcze były bardzo znośne a 30 min po tym trzymałam już małą na rękach 😍 z wagą jak się okazało 3600 i długością 57 cm🙂 niestety pękłam podczas parcia bo główka wyniosła 37 cm i mam szwy, ale jestem najszczęśliwsza na ziemi w tej chwili 🤩 Trzymam teraz za Was wszystkie mocno kciuki 😘
Gratuluję! ♥❤😍 dużo zdrówka dla Ciebie i małej 😍
 
Gratulacje dziewczyny ❤

Jeśli chodzi o skakanie na piłce to fakt ,jest to prawda . Mi na porodowce powiedzieli to samo ,że może pomóc, ale nie w rozkręceniu porodu.

Kolejna noc za nami ,dziś Oli miał chyba jakaś rewolucję z brzuszkiem . Nic takiego nie zjadłam... ,A biedny nie mógł zrobić kupki...
Wypiłam rumianek i chyba coś ruszyło.

Jaka witaminę D3 będziecie podawać maluszkom? Ja mam vigantol i zastanawiam się czy jest ok
Mi poleciła znajoma farmaceutka, ale ile ludzi tyle opinii 🤔
 
Dziękuję 🙂 poszło bardzo sprawnie, o 20 zaczęłam mieć skurcze a o 22 weszłam do szpitala, godzina 23 mówią mi że mam 5 cm rozwarcia i duże dziecko z wagą 4200 😮 jeszcze jak Wam pisałam skurcze były bardzo znośne a 30 min po tym trzymałam już małą na rękach 😍 z wagą jak się okazało 3600 i długością 57 cm🙂 niestety pękłam podczas parcia bo główka wyniosła 37 cm i mam szwy, ale jestem najszczęśliwsza na ziemi w tej chwili 🤩 Trzymam teraz za Was wszystkie mocno kciuki 😘
Gratulacje i dużo zdrówka dla Ciebie i dzidzi A jak ma na imię? ❤
 
Gratulacje dziewczyny ❤

Jeśli chodzi o skakanie na piłce to fakt ,jest to prawda . Mi na porodowce powiedzieli to samo ,że może pomóc, ale nie w rozkręceniu porodu.

Kolejna noc za nami ,dziś Oli miał chyba jakaś rewolucję z brzuszkiem . Nic takiego nie zjadłam... ,A biedny nie mógł zrobić kupki...
Wypiłam rumianek i chyba coś ruszyło.

Jaka witaminę D3 będziecie podawać maluszkom? Ja mam vigantol i zastanawiam się czy jest ok
Mi poleciła znajoma farmaceutka, ale ile ludzi tyle opinii 🤔
Ja mam Juvit D3, w rodzinie to wszystkie mamusie to preferowały :) do tego buteleczka z pompką więc wygodny sposób aplikacji maluszkowi :)
 

Załączniki

  • 20200422_165749.jpg
    20200422_165749.jpg
    431,9 KB · Wyświetleń: 82
Gratulacje dziewczyny [emoji173]

Jeśli chodzi o skakanie na piłce to fakt ,jest to prawda . Mi na porodowce powiedzieli to samo ,że może pomóc, ale nie w rozkręceniu porodu.

Kolejna noc za nami ,dziś Oli miał chyba jakaś rewolucję z brzuszkiem . Nic takiego nie zjadłam... ,A biedny nie mógł zrobić kupki...
Wypiłam rumianek i chyba coś ruszyło.

Jaka witaminę D3 będziecie podawać maluszkom? Ja mam vigantol i zastanawiam się czy jest ok
Mi poleciła znajoma farmaceutka, ale ile ludzi tyle opinii [emoji848]
Ja mam przygotowane apod3. Vigantol jest ok bo to jedyna vit d która jest lekiem tylko sprawdź czy ma i jakie konserwanty i czy dla dziecka ok no i dokładnie wylicz ile kropli bo Vigantol jest dosyć stężony
1591358584039.jpeg
 
reklama
Halo :). Jestem po wizycie. Na ktg skurczy brak. Szyjka przestała się skracać i ma 3 cm 😂, także u mnie młody jeszcze posiedzi;). Przybrał i waży 3030 g teraz u mnie 37 t i 3d. Także jeszcze 2.5 tyg.
 
Do góry