reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

W grudniu leżałam w szpitalu z powodu ciśnienia . Jestem na lekach i jest z ciśnieniem ok . Przy okazji leczyli mi infekcje dróg moczowych. I robiłam wyniki moczu. Sądziłam, że wyniki będą super... A tu nie ma większego szału. Dodam że nic mnie nie boli . Dobrze się czuję. Poza tym jestem osobą niepełnosprawna. Cewnikuje się bo muszę i lekarz mi powiedział że u mnie zawsze będą ibfkecje bo jednak cewnikowanie swoje robi. Ale nie wiem. Stresuje się :( w przyszłym tygodniu mam wizytę u swojego ginekologa. Mam się niepokoic? Iść zrobić posiew moczu czy poczekać co powie mi mój lekarz? W załączniku dodaje aktualny wynik badania moczu . Aż mi smutno przez to wszystko :(
Co ewentualnie z aptecznych rzeczy mogę do czasu wizyty stosować? :) porażka z tymi infekcjami a pamiętam że przed ciąża aż takich problemów nie miałam z tym moczem a tu wiecznie coś . Ogólnie robię co chwilę badania moczu i usiadłam żeby zobaczyć swoje poprzednie wyniki i niby jest jakaś poprawa . Bo dużo z tego aktualnego badania mam wynik nieliczne tylko więc jakaś poprawa jest. Wolałabym żeby to nie skończyło się znowu antybiotykiem ale pewnie mnie to czeka 😏
 
reklama
Ale mnie pocieszyłaś[emoji846] od razu zrobiłam się spokojniejsza [emoji846] dziękuję!

A jesteś pewna, że to grypa? Bo grypa to przeważnie gorączka grubo powyżej 38 stopni, może to tylko zwykle przeziębienie. Ja właśnie przechodzę przeziębienie, najpierw zaczęło się lekkim bólem gardła i lekkim kaszlem, po 2 dniach dołączył katar,a po 4 dniach niestety stan podgorączkowy i jak tylko temp zaczęła się podnosić od razu poszłam do lekarki rodzinnej, niestety dostałam antybiotyk bo jak to lekarka powiedziała, infekcja powinna po 5 dniach pomału przechodzić a tu zaczęła pojawiać się temp.
 
A czy są tutaj dziewczyny, które będą rodzić kolejny raz? Chodzi o to, że mój lekarz powiedział że w tej ciąży nie muszę robić badań na grupę krwi skoro mam wyniki z poprzedniej ciąży sprzed 6 lat co z resztą wydaje mi się być logiczne, ale słyszałam od kilku osób ze i tak trzeba do porodu mieć wynik aktualny bo jest problem w szpitalu. Któraś z Was coś wie na ten temat?
Ja rodziłam 4 lata temu i wystarczył jeden wynik. A teraz od lipca zeszłego roku weszła nowa ustawa, że muszą być wykonane dwa oznaczenia grupy krwi albo wyrobiona karta identyfikacji grupy. Ja mam jedno oznaczenie sprzed 4 lat i najlepsze jest to, że muszę i tak zrobić 2x jeszcze, bo tamto jest stare i nikt nie chce się pod nim podpisać jako pierwsze oznaczenie. No cyrk
 
Witajcie czerwcowe mamusie. Chciałabym dołączyć do Was :) jeśli oczywiście można. Trochę późno się witam, ale jestem zabiegana na całego. Ostatnia @18.09 termin na 25.06. Mam dwie córeczki 9,7 Iat teraz chłopczyk w drodze. Poczytałam Was troszkę i postaram się wiecej o sobie pisać:).
Miłego dzionka
 
Dziewczyny, czy czujecie już jakieś ruchy swoich fasolek? Jeśli tak, to jakie były to wrażenia i kiedy pierwszy raz coś odczułyście?
Ja czuję od 15 tyg, ale tylko dlatego bo wiem czego się spodziewać. Na dzień dobry były muśniecia, teraz już czuję mocniejsze i przez dotyk też. Mąż też już czuł i to niesamowite :). I zawsze po jedzeniu się uaktywnia :).
 
Dziewczyny, czy czujecie już jakieś ruchy swoich fasolek? Jeśli tak, to jakie były to wrażenia i kiedy pierwszy raz coś odczułyście?
To moja pierwsza ciąża, ja pierwsze ruchy poczułam w 17 tygodniu - dwa mocne kopniakie i potem w 18 tyg już systematycznie mając pewność, że to dzidziuś. Do 19-20 tygodnia czuć było tylko ręką (mąż też czuł ręką). A teraz to potrafi tak kopnąć że i bez ręki, wiem że to on :)
 
reklama
Do góry