reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

Ja robialam na samym poczatku ciąży, i później co kilka tygodni bo wyniki na granicy.
Może z wyników wyszedł ci podwyższony cukier i lekarz nie chce czekać tych następnych tygodni.
Dziewczyny robiłyście już krzywa cukrowa? Mój lekarz kazał mi zrobić w tym tygodniu czyli 20 t. C. A z tego co czytałam to badanie wykonuje się dopiero między 24 a 28 tygodniem
 
reklama
Dziewczyny trafilam do szpitala.. :( mialam staly tepy bol w podbrzyszu caly czas z szyjka niby ok, ale na usg dziecko im sie jakos za male wydawalo i mnie zatrzymali...ale tez sie strasznie wiercilo i nie byli pewni i musza jutro dodatkowo zrobic usg i zobaczyc czy na pewno wszystko ok :(
 
Trzymaj się i kciuki żeby im się tylko wydawało
Dziewczyny trafilam do szpitala.. :( mialam staly tepy bol w podbrzyszu caly czas z szyjka niby ok, ale na usg dziecko im sie jakos za male wydawalo i mnie zatrzymali...ale tez sie strasznie wiercilo i nie byli pewni i musza jutro dodatkowo zrobic usg i zobaczyc czy na pewno wszystko ok :(
 
Dziewczyny trafilam do szpitala.. :( mialam staly tepy bol w podbrzyszu caly czas z szyjka niby ok, ale na usg dziecko im sie jakos za male wydawalo i mnie zatrzymali...ale tez sie strasznie wiercilo i nie byli pewni i musza jutro dodatkowo zrobic usg i zobaczyc czy na pewno wszystko ok :(
Będzie wszystko ok, jesteś w dobrych rekcach😘
 
Hej dziewczyny, czy któraś Z Was przechodzila grypę w ciąży? Właśnie mnie dopadła i jestem załamana, strasznie się boję żeby nic złego się nie wydarzyło 😔

Ja w pierwszym trymestrze miałam trzytygodniowe przeziębienie z okropnym kaszlem i w jego trakcje dostałam jeszcze grypę żołądkową. Ale nie brałam żadnych inwazyjnych leków a gorączka nie przekroczyłą 38,2. Myślę, że nie ma co się dodatkowo stresować :) Jak byłam chora to dużo góglałam i po pewnej wypowiedzi na foum wszystkie lęki mi przeszły "Ja w ciąży brałam chemię a teraz oboje jesteśmy cali i zdrowi"
Zdrówka!
 
Ja w pierwszym trymestrze miałam trzytygodniowe przeziębienie z okropnym kaszlem i w jego trakcje dostałam jeszcze grypę żołądkową. Ale nie brałam żadnych inwazyjnych leków a gorączka nie przekroczyłą 38,2. Myślę, że nie ma co się dodatkowo stresować :) Jak byłam chora to dużo góglałam i po pewnej wypowiedzi na foum wszystkie lęki mi przeszły "Ja w ciąży brałam chemię a teraz oboje jesteśmy cali i zdrowi"
Zdrówka!
Ale mnie pocieszyłaś🙂 od razu zrobiłam się spokojniejsza 🙂 dziękuję!
 
Ja idę na połówkowe w poniedziałek i to będzie dokładnie 21+5 też słyszałam że im później tym lepiej bo dzieciaczek większy i łatwiej wszystko zbadać.
Mnie bolał brzuch jakieś dwa tygodnie temu to lekarz kazał brać magnez i nospe. Prawdopodobnie przez kawę którą zaczęłam pić od miesiąca wypłukałam magnez i miałam konkretne skurcze macicy. Rzuciłam ją i jest ok 😁
Kiniak trzymam kciuki żeby było dobrze. Całe szczęście jesteście w szpitalu i pod obserwacją.
 
Trzymaj się i kciuki żeby im się tylko wydawało
Dzieki wielkie, na razie z brzuchem po kroplcowce okay, spalam moze z 2h bo dziewczyna z oddzialu chrapala, ze nieboszczyk by powstal z grobu. Brzuch juz miekkie, ale o powtorbym usg nic nie mowia
Ja idę na połówkowe w poniedziałek i to będzie dokładnie 21+5 też słyszałam że im później tym lepiej bo dzieciaczek większy i łatwiej wszystko zbadać.
Mnie bolał brzuch jakieś dwa tygodnie temu to lekarz kazał brać magnez i nospe. Prawdopodobnie przez kawę którą zaczęłam pić od miesiąca wypłukałam magnez i miałam konkretne skurcze macicy. Rzuciłam ją i jest ok 😁
Kiniak trzymam kciuki żeby było dobrze. Całe szczęście jesteście w szpitalu i pod obserwacją.

Dzieki Kochane, nie zrobili mi dzis tego Usg :(, daja caly czas nospe i magnez, jest mi o wiele lepiej, mam tylko okropny problem bo nie moge za nic sie tu zdrzemnac w nocy moze 2h i do teraz nic ledwo zyje, jak dzis tak tez bedzie to tu padne wole zeby mnie wypisali w domu tez moge to brac i lezec. A dzidzia kopie mnie strasznie, wierci sie dzis ze szok takze mam nadzieje ze wszystko z nia dobrze.. Co do tej kawy to faktycznie raz sie jej napilam chyba w Niedziele ale nie pije nalogowo, ale moze faktycznie cos sie przyczynila..:oo: tutaj obok kobieta urodzila w 29tc, ja jestem w 20tc mam nadzieje ze moje bobo nie probuje sie juz wydostac 😵
 
reklama
W grudniu leżałam w szpitalu z powodu ciśnienia . Jestem na lekach i jest z ciśnieniem ok . Przy okazji leczyli mi infekcje dróg moczowych. I robiłam wyniki moczu. Sądziłam, że wyniki będą super... A tu nie ma większego szału. Dodam że nic mnie nie boli . Dobrze się czuję. Poza tym jestem osobą niepełnosprawna. Cewnikuje się bo muszę i lekarz mi powiedział że u mnie zawsze będą ibfkecje bo jednak cewnikowanie swoje robi. Ale nie wiem. Stresuje się :( w przyszłym tygodniu mam wizytę u swojego ginekologa. Mam się niepokoic? Iść zrobić posiew moczu czy poczekać co powie mi mój lekarz? W załączniku dodaje aktualny wynik badania moczu . Aż mi smutno przez to wszystko :(
 

Załączniki

  • Screenshot_20200122-185305_Drive.jpg
    Screenshot_20200122-185305_Drive.jpg
    144 KB · Wyświetleń: 83
Do góry