reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Dziewczyny czy widać u was już brzuchu?
W pierwszej ciąży w 5 miesiącu pytali kiedy rodzę ....
A teraz nie widać nic!
Wieczorem kiedy dużo zjem i jestem zmęczona czasami pojawia się brzuch.

Przed ciążą 60kg
Teraz 62kg ale nie wiem gdzie są
Ja od tygodnia mam piłeczkę 😉 14tydzień. Przed ciąża 52kg,po świętach +1kg
 
reklama
Dziewczyny czy widać u was już brzuchu?
W pierwszej ciąży w 5 miesiącu pytali kiedy rodzę ....
A teraz nie widać nic!
Wieczorem kiedy dużo zjem i jestem zmęczona czasami pojawia się brzuch.

Przed ciążą 60kg
Teraz 62kg ale nie wiem gdzie są
Ja mam tak samo jak Ty 😉 brzuch wieczorem jakbym się troszkę najadla a w ciągu dnia niewidoczny 😉 przed ciąża 58 kg, a teraz 60 kg
 
Dziewczyny czy widać u was już brzuchu?
W pierwszej ciąży w 5 miesiącu pytali kiedy rodzę ....
A teraz nie widać nic!
Wieczorem kiedy dużo zjem i jestem zmęczona czasami pojawia się brzuch.

Przed ciążą 60kg
Teraz 62kg ale nie wiem gdzie są

Leci mi 19 tydzień, dziś dokładnie 18+4 i brzuszek jest widoczny, coraz trudniejszy do pomylenia z ciążą spożywczą :p ja ogólnie jestem grubsza i myślałam że długo się ukryję, ale już od dłuższego czasu podbrzusze mam na tyle wyrzucone w przód i twarde, że nie było opcji już na wcześniejsze spodnie, jakoś od 15-16 tygodnia latam w ciążowych. Na wadze -2kg 💁‍♀️ dno macicy mam jakiś 1-2cm pod pępkiem
 
Z racji, że to moja pierwsza ciąża to zastanawia mnie pewna rzecz. Jestem w 17tc już podczas badań prenatalnych lekarz miał problem ze zmierzeniem maleństwa bo jak to stwierdził "bardzo ruchliwe dziecko się trafiło", myślałam że to taki dzień, aleee... Wczoraj byłam u swojego lekarza prowadzącego zrobił mi USG i powiedział to samo 😲 dziewczyny powiedzcie mi jak to było u Was? Maleństwa były raczej spokojne czy bardzo ruchliwe?
 
Z racji, że to moja pierwsza ciąża to zastanawia mnie pewna rzecz. Jestem w 17tc już podczas badań prenatalnych lekarz miał problem ze zmierzeniem maleństwa bo jak to stwierdził "bardzo ruchliwe dziecko się trafiło", myślałam że to taki dzień, aleee... Wczoraj byłam u swojego lekarza prowadzącego zrobił mi USG i powiedział to samo 😲 dziewczyny powiedzcie mi jak to było u Was? Maleństwa były raczej spokojne czy bardzo ruchliwe?
U mnie teraz to samo pierwszy syn spokojny a teeraz zajaczek. Ale podobno, że jak kobieta sie naje przed badaniem to dziecko "wariuje" 😀
 
Mój pierwszy syn był taki ruchliwy [emoji846] i zostało mu to do dzisiaj, a ma 4.5 roku
Z racji, że to moja pierwsza ciąża to zastanawia mnie pewna rzecz. Jestem w 17tc już podczas badań prenatalnych lekarz miał problem ze zmierzeniem maleństwa bo jak to stwierdził "bardzo ruchliwe dziecko się trafiło", myślałam że to taki dzień, aleee... Wczoraj byłam u swojego lekarza prowadzącego zrobił mi USG i powiedział to samo [emoji44] dziewczyny powiedzcie mi jak to było u Was? Maleństwa były raczej spokojne czy bardzo ruchliwe?
 
reklama
Dziękuję kobietki za odpowiedź 😘 mam cichą nadzieje, że maleństwo się chociaż odrobinkę uspokoi, bo na wczorajszej wizycie nie udało się żadnego zdjęcia, ani dokładnego pomiaru zrobić
 
Do góry