reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Witam😊 czy to twoja pierwsza ciąża? Moja tak. Długo oczekiwana i wymodlona😊 Mieszkam w Szkocji i jestem juz po pierwszej wizycie i zadaniach krwi. Narazie wszystko ogólnie w porządku. Tylko mdli mnie praktycznie codziennie i czasami już mam dość złego samopoczucia😮
A jak u Ciebie?
Ja mam za sobą jedno poronienie i teraz jestem w 13 tyg :) Oprcz osłabienia i częstego chodzenia do toalety to czuję się świetnie. A ty w którym tyg jesteś? :)
 
Ja na szczęście pracuje zdalnie wiec mogę pracować w takim trybie , 8 godzin ale to praca przy kompie . W Twojej sytuacji poszłabym na l 4 pewnie ..
Mam umowę o pracę na czas nieokreślony. Nie mam nudności i zgodziłam się na pracę do końca msc- żeby miał czas kogoś znaleźć na zastępstwo. Nie wiedziałam, że tak to będzie wyglądało...
 
reklama
Dziewczyny zastanawiam się: temp w dzień mam 36.6 a wieczorem 37.2 . Czy taka temp rano jest ok ? Byłam wczoraj u giną. Mówił, że jest ok. Ciąża rozwija się prawidłowo. Tylko zastanawiam się też dlaczego wczoraj ciąża z om np odpowiada la usg a 3 tyg wcześniej to była tydz do przodu ? Czy mam się martwić?
Ja na początku ciąży miałam cały czas stan podgraczkowy, a teraz już nie sprawdzam bo czuje ze jest w normie. A co do wieku ciąży również miałam ciągle inaczej. Dopiero na badaniach prenatalnych wiek został wyrównany - dzidziuś rozwija się dokładnie zgodnie z OM. A tak to cały czas były jakies kilkudniowe przeskoki.
 
Do góry