reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Moj lekarz tez zalecil mi acard koniecznie na noc.
Zastrzyki bierze sie rano bo pozniej jesli trzeba zbadac poziom anty xa czy dawka jest dobra to badanie nalezy wykonac po 4h od zrobienia zastrzyku.
 
reklama
Kurcze mi tez ginekolog nic nie mówiła czy rano czy wieczorem mam brać accard.
Będę brała na wieczor w takim razie..

U mnie dzisiaj dobre samopoczucie. Ale w nocy miałam dziwne sny. O osobach z którymi nie mam kontaktu...znajomi z którymi z pewnych względów kontakt urwałam. A co gorsza śniła mi się wiadomość że ten ktoś umarł... Masakra jakaś...
Mój dwulatek dalej w domu więc muszę Was na wieczór nadrabiać [emoji85]
 
Cześć Dziewczyny!

Chciałabym do Was dołączyć :) Dzisiaj 10+3, termin porodu mam na 01.06.2020. To moja trzecia ciąża, z pierwszej mam 3-letnią córeczkę, druga niestety zakończyła się w 13-tym tygodniu. Mam wielką nadzieję, że tym razem ciąża będzie przebiegała pomyślnie :)
Zakończyła się w 13 tygodniu czy szybciej coś się wydarzyło a dopiero w 13 się dowiedziałas?
 
Kurcze mi tez ginekolog nic nie mówiła czy rano czy wieczorem mam brać accard.
Będę brała na wieczor w takim razie..

U mnie dzisiaj dobre samopoczucie. Ale w nocy miałam dziwne sny. O osobach z którymi nie mam kontaktu...znajomi z którymi z pewnych względów kontakt urwałam. A co gorsza śniła mi się wiadomość że ten ktoś umarł... Masakra jakaś...
Mój dwulatek dalej w domu więc muszę Was na wieczór nadrabiać [emoji85]
Mnie już 3 noc z rzędu tygrys gania :D
 
reklama
Ja przeczytalam calego posta mamyginekolog o kwasie acetylosalicylowym, czyli acard i tam jest napisane, ze musi byc na noc. Ale zeby nie bylo szoku dla organizmu to wzielam dzisiaj kolo 18, a juz jutro wezme pozniej na noc. I jestem tez na forum o poronieniach i dziewczyny pisza, ze acard na noc. Nie wiem jak to dziala z heparyna w parze. Jutro poszukam na grupie, bo dziewczyny duzo o tym pisza i o suplementacji po poronieniach
 
Do góry