reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

A ja dziś 8t +2 ! :) dziewczyny, czy ktoraś z Was miala konflikt serologiczny ? Odbralam wyniki i mam rh - ; mąż raczej ma rh +.
Ja jestem dzieckiem z konfliktu :D tez mam grupę 0rh-, w 28 tyg mam dostać zastrzyk na przeciwciała. Póki co nie wykryto ale jak gin stwierdził - mogą się wytworzyć.
 
reklama
Millkaa ja mam konfolikt raczej bo meza grupy nie znamy ale jego rodzice maja dodatnie a ja mam ujemna. W 1 ciazy nie mialam zastrzyku, przeciwciala nie wychodzily a po porodzie okazalo sie ze corka ma ujemna grupe, po poronieniu dostalam zastrzyk i teraz lekarz powiedzial ze na nastepnej wizycie zleci mi zrobienie przeciwcial juz.

Malka tez sie boje najwieksze prawdopodobienstwo to mieso i owoce/warzywa wiec myje nawet mandarynki czy ogorki przed obraniem ale boje sie ze niedokladnie czy cos... mam nadzieje ze tyle lat nie zlapalam to i teraz nie zlapie asię wczesniej nie pilnowalam az tak mycia owocow przeciez.

Vingaa super tort! Chce kawalek:D

Kurcze dziewczyny to szybko robilyscie te badanie na przeciwciala. Mi tez chcial zlecic ale stwierdzil ze poczeka bo moze jeszcze nie zdaza sie wytworzyc a pozniej to moze juz bedzie za pozno co?? Co jesli teraz wyjda przeciwciala?? Trzeba pewnie szybko zastrzyk dac co?? Ja bede robila w takim razie ok 11tygodnia dopiero...
 
Nie znam się na tych badaniach więc nie wiem czy przechodziłam [emoji85] ale trzeba uważać. Dla mnie boleścią jest brak tatara a tak bardzo lubię [emoji85][emoji85][emoji85] a jeszcze gdzie teraz zanim znów zjem [emoji23]
 
Super
My mieliśmy jutro wyprawiać urodzinki synka to się pochorował [emoji53] teraz dopiero w drugiej połowie listopada planujemy mu wyprawić.

Vibgaa tort wygląda smakowicie. Jaki jest w środku? Podeslesz przepis? [emoji3]
Tort synka gotowy[emoji324][emoji512][emoji323][emoji320][emoji322]i wyżerka a ja z mężem padamy na pysk zaraz będą goście [emoji12]Zobacz załącznik 1040653
 
Super
My mieliśmy jutro wyprawiać urodzinki synka to się pochorował [emoji53] teraz dopiero w drugiej połowie listopada planujemy mu wyprawić.
My też będziemy w drugiej połowie listopada robić. Synek z 22.11. dzisiaj już kupiłam balony, swieczki i konfetti. Tort sobie zażyczył z Blaze i Megamaszyny mam wyzwanie
 
Piękny tort ! [emoji7] moje dziecko tak szybko zmienia zainteresowania ze chyba dzień przed urodzinami zapytam go jaki chce [emoji23]
 
Mój kończy dopiero 2 latka we wtorek więc na razie ja decyduje o smaku [emoji3] ale sprawie mu radosc i urodziny będą w klimacie strażaka [emoji3] ozdoby już są - oczywiście aliexpress [emoji3] i na tor i na muffiny i balony [emoji85] ale musimy odłożyć na drugą połowę listopada [emoji4]
 
Mój kończy dopiero 2 latka we wtorek więc na razie ja decyduje o smaku [emoji3] ale sprawie mu radosc i urodziny będą w klimacie strażaka [emoji3] ozdoby już są - oczywiście aliexpress [emoji3] i na tor i na muffiny i balony [emoji85] ale musimy odłożyć na drugą połowę listopada [emoji4]

My tez mieliśmy strażaka [emoji846] co to masz za ozdoby z Ali ?
IMG_3554.JPG

Zobacz załącznik 1040704
 
reklama
Do góry