reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Objawy ustąpiły w 8+4, na wizycie byłam w 9+0.

SandraLM witaj! Ktory masz tydzien ze objawy ustapily??

Jestem Agnieszka, pochodze z Lubelskiego ale na otwartym forum nie chce pisac jakie miasto;) mam 26 lat, to moja trzecia ciaza, mam jedna corke 7 lat. 7 lat jestem tez mezatka, w zwiazku jestesmy 10 lat, stuknelo nam w lipcu ale niestety sytuacja nie pozwolila nam swietowac. Pracuje w rodzinnej firmie. Zajmuje sie wszystkim po troche:D obecnie mam 8+2 ale z usg ciaza mlodsza bo owu byla pozniej.
 
Ja tez z podlaskiego, mam 1 dziecko 2 letnia córeczkę, tez pracuje w bankowości [emoji23] maz ten sam od 6 lat, nigdy nie wymieniany [emoji16]
Świat mały hehe,

Ja popieram, nie można się nawzajem nakręcac negatywnie.. To źle działa. Ja zamiast się cieszyć to przy każdym pójściu do toalety sprawdzam czy nie ma krwi. Masakra!!!
Ja mam duuuzo objawow. Mdli mnie o różnych porach dnia, bolą mnie piersi okrutnie, mam zachcianki (ostatnio marzyłam o rosole) i siusiam co 5 minut po 5 kropli. Ale nie marudzę, bo marzyłam o ten ciąży, męża blagalam kilka lat. Co prawda nie brałam pod uwagę bliźniąt, ale już chyba się oswajam z tą myślą, przarazaja mnie tylko ceny wózków i ich gabaryty. Nie wiem jak ja do windy się zamieszczę.
 
Ja jestem z woj. Podlaskiego, 29 lat, 2 dzieci 9 i 6 lat. Nigdy nie straciłam żadnej ciąży, dzieci mam zaplanowane i zrobione wg kalendarza praktycznie za 1 próba. Mąż ten sam od 10 lat, życie mam poukładane. Pracuje w bankowości. Aktualnie spodziewam się bliźniąt, jestem w 7 tyg. :)
Haha, ale bliźniaki chyba jednak Cię zaskoczyły :D
 
Haha, ale bliźniaki chyba jednak Cię zaskoczyły :D
Zdecydowanie. Znajomi śmieją się że mnie, że to dlatego, że zawsze mam wszystko zaplanowane. Tego akurat zupełnie nie brałam pd uwagę.
Zanim zaszłam w ciążę to wykupiłam rok temu ub, żeby dostać kasę za urodzenie, wydrukowalam wyciąg z konta z roku żeby wiedzieć ile będę zarabiać na l4 i na macierzyńskim.. Naprawdę wszystko zapielam na ostatni guzik. A tu taka niespodzianka. :-D:-D:-D
 
Ja jestem z woj. Podlaskiego, 29 lat, 2 dzieci 9 i 6 lat. Nigdy nie straciłam żadnej ciąży, dzieci mam zaplanowane i zrobione wg kalendarza praktycznie za 1 próba. Mąż ten sam od 10 lat, życie mam poukładane. Pracuje w bankowości. Aktualnie spodziewam się bliźniąt, jestem w 7 tyg. :)
Zdecydowanie. Znajomi śmieją się że mnie, że to dlatego, że zawsze mam wszystko zaplanowane. Tego akurat zupełnie nie brałam pd uwagę.
Zanim zaszłam w ciążę to wykupiłam rok temu ub, żeby dostać kasę za urodzenie, wydrukowalam wyciąg z konta z roku żeby wiedzieć ile będę zarabiać na l4 i na macierzyńskim.. Naprawdę wszystko zapielam na ostatni guzik. A tu taka niespodzianka. :-D:-D:-D
a ciekawe czy jedno czy dwujajeczne , a w rodzinie masz ciążę bliźniaczą ?
 
reklama
A ja mam 38 lat, jestem z pomorskiego. Mam dwójkę wyjątkowych dzieciaków: syn ze stycznia, a córka z listopada 2008. Podobno jestem rekordzistką, ale znam lepszy przypadek. Miałam w swojej klasie trzech braci: jeden ze stycznia, bliźniaki z listopada.

Zawsze marzyłam o wielkiej rodzinie, ale nie było mi dane zajść długo w ciążę. Potem udało mi się z dzieciakami, potem 11 lat ciszy i teraz taka niespodzianka.

Jestem nauczycielką przedmiotów humanistycznych i od 20 lat mam tego samego faceta.
 
Do góry