reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Ja mam 25 lat , to moja druga ciąża , syn ma 5 lat . Po odstawieniu tabletek od razu nam się udało .
Mieszkam za granica w Irlandii .
A pracuję jako kelnerka w hotelu .


Ja dziś dostałam wizytę na USG na...... 18 grudnia , masakra trochę sobie poczekam , zazdroszczę wam , parę z was już miało po 2-3 skany .
Już kiedyś wspomibalam że mieszkam w małym miasteczku i nawet nie mamy tu prywatnego ginekologa, najbliższy dopiero w Dublinie a ceny około 160euro :( Planowałam jechać dopiero do niego przed świętami żeby poznać płeć , bo chcieliśmy zrobić sobie wszyscy niespodzianke pod choinkę . Dlatego muszę narazie cierpliwie czekać :D
 
reklama
Ja mam 25 lat , to moja druga ciąża , syn ma 5 lat . Po odstawieniu tabletek od razu nam się udało .
Mieszkam za granica w Irlandii .
A pracuję jako kelnerka w hotelu .


Ja dziś dostałam wizytę na USG na...... 18 grudnia , masakra trochę sobie poczekam , zazdroszczę wam , parę z was już miało po 2-3 skany .
Już kiedyś wspomibalam że mieszkam w małym miasteczku i nawet nie mamy tu prywatnego ginekologa, najbliższy dopiero w Dublinie a ceny około 160euro :( Planowałam jechać dopiero do niego przed świętami żeby poznać płeć , bo chcieliśmy zrobić sobie wszyscy niespodzianke pod choinkę . Dlatego muszę narazie cierpliwie czekać :D
Podziwiam, oszalałabym tyle czasu bez usg.
 
A ja jestem z okolic Warszawy, właśnie skończyłam 29lat i jestem mężatką od 3 lat i mam 2 letniego synka [emoji5]️ to moja 4 ciąża. Pierwszą ciążę poroniłam, druga szczęśliwie donoszona, trzecia poroniona i teraz mam nadzieję że znowu szczęśliwie dotrwam do końca [emoji5]️ obecnie jestem w 8+4d i serducho bije jak dzwon [emoji5]️ jestem już na L4 bo bardzo słabo się czułam na początku i mam też juz za sobą plamienia. Poza szczęśliwa żoną i mamą jestem analitykiem systemowo-biznesowym.
U mnie o ciąży wiedzą rodzice, rodzeństwo i część rodziny i pracodawca, ale zapewne w pracy domyślają się o ciąży skoro tak długo mnie nie ma.
 
SandraLM witaj! Ktory masz tydzien ze objawy ustapily??

Jestem Agnieszka, pochodze z Lubelskiego ale na otwartym forum nie chce pisac jakie miasto;) mam 26 lat, to moja trzecia ciaza, mam jedna corke 7 lat. 7 lat jestem tez mezatka, w zwiazku jestesmy 10 lat, stuknelo nam w lipcu ale niestety sytuacja nie pozwolila nam swietowac. Pracuje w rodzinnej firmie. Zajmuje sie wszystkim po troche:D obecnie mam 8+2 ale z usg ciaza mlodsza bo owu byla pozniej.
 
Nie dopisalam, mezatka od trzech lat, ale z mężem jesteśmy razem już 10. [emoji4]
To nasza pierwsza ciąża, ale wyczekana.
Ja choruje na niedoczynność tarczycy.
 
Ja mieszkam pod Krakowem, mam 28 lat i pracuję w Krakowie w obszarze rachunkowo-finansowym. Jestem 3 lata po ślubie. To moja druga ciąża, pierwsza zakończyła się 2 lata temu w 8 tygodniu. Staraliśmy się długo, w zasadzie od września 2018, ale mieliśmy różne przerwy z uwagi na zle wyniki tarczycy czy cykle bezowulacyjne. Tak na poważnie liczę te nasze starania od czerwca 2019, jak już byłam w miarę wyregulowana :) o ciąży wiedza na razie rodzice,rodzeństwo i szefostwo w pracy.
 
Ja jestem z woj dolnośląskiego, mam 28 lat, skończyłam filologie angielska ale od 5 lat pracuje w hotelu z restauracja, od 1,5 roku jestem kierownikiem. Mam synka 2,5 roku i od 3,5 roku jestem mężatką. Aktualnie 10+5 tc i po cichu liczę na drugiego syna :)
 
Ja od 7 lat mieszkam w Warszawie wiec mówię o sobie, ze jestem z Warszawy ( co często rodowici Warszawiacy chętnie mi wypomną). W styczniu kończę 32 lata. Jestem mgr prawa ( po czym poznać,ze w towarzystwie jest prawnik? Sam Wam o tym powie [emoji85]) mam tez licencjat z europeistyki. Pracuje jako floor manager w multibrandowym sklepie.
Jeszcze na studiach na przekór całemu światu wyszłam za mąż, jednak po dwóch latach z podkulonym ogonem zaczynałam nowe życie, i tak szybko na Tinderze [emoji85][emoji85][emoji85] poznałam mojego K. Jesteśmy razem już 4 lata ( zaręczeni bez wizji ślubu ) mamy 13 miesięcznego syna Tytusa :)
 
reklama
Mam 31 lat od 6 lat jestem mężatką a z ogólnie jesteśmy ze sobą lat 13. Mam 20 miesięcznego synka, to moja 3 ciąża pierwszą poroniłam w 7 tygodniu. Z wykształcenia pedagog (wychowanie przedszkolne edukacja wczesnoszkolna) ale nie pracuje w zawodzie [emoji6] obecnie jestem na urlopie wychowawczym i zajmuję się synkiem. Mieszkam w okolicach Szamotuł woj. Wielkopolskie.
 
Do góry