reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

Hej [emoji4]
Ale nas tu dużo [emoji4] i widzę że chyba w przewadze w branży pedagogicznej [emoji6]

Ja się dzisiaj nawet wyspalam [emoji3] akurat ze spaniem nie mam problemów [emoji85]

Miłego dnia [emoji4][emoji4][emoji4]
 
reklama
@Niemampomyslu też lubię mieć wszystko zaplanowane. W tygodniu muszę odwołać wyjazd za granicę, zaplanowany na styczeń. Przez planowanie tym razem stracę trochę kasy [emoji16]
Ja też stracę.. Bo wyremontowalismy cały samochód (w sensie generalna naprawa i konserwacja)., kilka tys wsadzilismy, a teraz okazuje się że musimy kupić jakiś 7 os.
 
Ja też już nie chce się nakręcać negatywnie. Już usłyszałam od mojego, że mi nie pozwól i na forum wchodzić, jak będę przez to mieć jakieś czarne myśli. A Wy jesteście przecież takie cudowne [emoji8][emoji2]

Co do objawów, to ja np. wczoraj miałam lepszy dzień, a dziś znów gorszy. Wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie.
 
Ja jeżdżę Oplem Zafirą. Kupiłam z myślą o dużej rodzinie! Więc już mam! Jest dużo ładnych 7 osobowych aut. Coś wybierzecie. Może dacie radę dobrze sprzedać?
Ja też stracę.. Bo wyremontowalismy cały samochód (w sensie generalna naprawa i konserwacja)., kilka tys wsadzilismy, a teraz okazuje się że musimy kupić jakiś 7 os.
 
Hej dziewuszki weszlam tu pierwszy raz tez jestem czerwcowa ale jeszcze nie znam terminu na moje to gdzies 19 czerwiec... OM 7 październik ale nieregularne miesiaczki i pozne owulacje, dopiero kolo 20dc.... u lekarza zdazylam juz byc 3 razy za 1 razem hylo widac pecherzyk za drugim również i lekarz juz myslal ze bedzie pusty teraz w środę bylam.znowu nie bylo widac cialka dopoki nie nacisnal brzucha.... mowi ze wyslal by mnie na skrobanke gdyby nie nacisnal brzucha takze ufff.... jakis teraz 7 tc poprostu lekarz myslal ze jest o tydzien starsza ciaza noo i bardzo wcześnie bylam pierwszy raz u lekarza bo tak sie udalo dostać. Za 2 tyg sprawdzamy serduszko....
Jestem juz mama 4 letniego Tymka.
 
reklama
Ja dziś też sprzątam w 10 tygodniu nie wychodziłam z łóżka. Zaniedbana kabina prysznicowa itd. Dziś się biorę za robotę.
 
Do góry