reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

Ja dziś spanikowalam z rana zobaczyłam kropkę krwi od razu poleciałam na oddział szybko mnie przyjęli zrobili usg maluszek ma 3 cm serce bije jak szalone. A mi się zrobiła jakąś gulka na wardze sromowej jakieś odparzenie czy co I to troszkę krwawilo. A ja już całą zaryczana.
 
reklama
Cześć [emoji4] rajusiu ile napisałyście [emoji85][emoji85][emoji85]

Witam nowe Mamusie i trzymam kciuki [emoji110]

My dzisiaj w domu, dalej męczymy się z zapaleniem ucha syna. Myślałam że już jest lepiej a dzisiejsza noc znów była tragedia... Jeśli dzisiaj w dzień i w nocy będzie go tak bardzo bolało to niestety musimy wprowadzić antybiotyk [emoji849]

Ja dzisiaj czuje się jakby ktoś mi w głowę czymś przyłożył. Trochę mi słabo...

Co do ubrań ciążowych to w zeszłej ciąży chodziłam głównie w swoich ubraniach - lubię sukienki z odcienciem w pasie więc brzuszek ładnie się mieścił [emoji3526] spodni typowo ciążowych nie kupiłam a jedynie dwa rozmiary większe jeansy takie bardziej elastyczne i u mnie się sprawdziły [emoji4] jedynie leginsy ciążowe kupowałam ale to na allegro [emoji3526]

Aczkolwiek w tej ciąży będzie trochę inna pora, bo zimowa więc pewnie jakieś ciążowe spodnie kupię. Spojrzę na hm [emoji4]

A i jak coś sobie kupowałam, sukienki czy bluzki to starałam się kupować aby dekolt był na "zakładkę" wówczas idealnie się sprawdzały takie rzeczy po porodzie i przy karmieniu maluszka [emoji3526][emoji3526][emoji3526]
I nie typowo "ciążowe" bo mam wrażenie że jak coś jest dedykowane to cena dwa razy wyższa[emoji85][emoji85][emoji85] więc zwykle były to zwykłe rzeczy a w większym rozmiarze w sieciowkach lub na allegro [emoji3526][emoji3526][emoji3526]
 
Uf to dobrze, że nic więcej się nie pojawiło [emoji3526] odpoczywaj, choć czasem jest tak że jak się leży to nic a potem się wstanie i nagle się pojawi. No ale to dlatego że musi to "wypłynąć" jeśli coś się nazbieralo. Lekarz mówił że nawet do 24-48h po może się coś pojawić. Ale oczywiście jeśli by tego było dużo to lepiej skontrolować. A tymczasem leniuchuj [emoji6]
@Myszka90 dzięki za słowa otuchy. Dzisiaj jest ok, wygląda na to ze to wczorajsze było faktycznie po badaniu, albo mi się przywidziało :) na wszelki wypadek dzisiaj trochę poleżę.
 
Uf najważniejsze że wszystko w porządku [emoji4] a 3 cm to już duży człowiek [emoji5]️[emoji5]️[emoji5]️
Ja dziś spanikowalam z rana zobaczyłam kropkę krwi od razu poleciałam na oddział szybko mnie przyjęli zrobili usg maluszek ma 3 cm serce bije jak szalone. A mi się zrobiła jakąś gulka na wardze sromowej jakieś odparzenie czy co I to troszkę krwawilo. A ja już całą zaryczana.
 
A i co do rajstop ciążowych to też używałam, sporo też po ciąży bo ładnie brzuszek maskowały i nie uciskały blizny po CC.

Używalam Marilyn Mama i byłam zadowolona [emoji5]️[emoji5]️[emoji3] z Gatty też ale mam wrażenie że jakoś Gatta się pogorszyła i zwykle to rajstopy na "raz"
 
Bardo fajny pomysł z kalendarzem [emoji5]️ zapamiętam na przyszłość [emoji6][emoji28]
Aliexpress jest uzależniający hahah tylko najgorsze to czekanie [emoji85]
Vingaa na alli tez widzialamnie sporo fajnych i sukienki ciazowe, moze na swieta:D ale tez boje sie troche zamawiac co przyjdzie. Corce zamierzam kilka drobiazgow zamowic bo co roku sama z mezem robie jej kalendarz adwentowy. Troszke slodyczy, kilka drobiazgow typugumki, spinki, ozdoby swiateczne i w tym roku dodatkowo kolezanka podsunela mi pomysl na rozne zadania typu wyjscie w poszukiwaniu swiatecznych ozdob czy robienie czegos razem a na 6 grudnia mam nadzieje prezent wiadomy bedzie
 
Sandra Mis jaki duzy bobas! Ktory jestes tydzien??

Ja jestem za tym zeby kontrolowac kazde plamienie, ja w tamtej ciazy mialam lekkie pamienie w 5 tc i od razu do gina, okazalo sie ze to krwiak i przynajmniej wiedzialam ze mam lezec a tak bym normalnie funkcjonowala dalej. Nie zawsze oznacza to cos zlego ale skontrolowac warto zawsze;)

Myszka ja corke rodzilam w sierpniu 2012 wiec kompletnie nic ciazowego nie kupowalam, lato bylo tak strasznie upalne ze ciagle chodzilam w zwiewnych kieckach. A po porodzie niestety karmilam w zwyklych bluzkach bo nawet nie pomyslalam o specjalnych i najgorzej jak bylam u tesciow i karmilam przy kims to musialam brzuch odkrywac, wtedy glupio bylo mi ich wyganiac a nie bardzo mialam gdzie pojsc zeby byc sama;)
 
Kochana jutro zaczynamy 11 tydzien
Sandra Mis jaki duzy bobas! Ktory jestes tydzien??

Ja jestem za tym zeby kontrolowac kazde plamienie, ja w tamtej ciazy mialam lekkie pamienie w 5 tc i od razu do gina, okazalo sie ze to krwiak i przynajmniej wiedzialam ze mam lezec a tak bym normalnie funkcjonowala dalej. Nie zawsze oznacza to cos zlego ale skontrolowac warto zawsze;)

Myszka ja corke rodzilam w sierpniu 2012 wiec kompletnie nic ciazowego nie kupowalam, lato bylo tak strasznie upalne ze ciagle chodzilam w zwiewnych kieckach. A po porodzie niestety karmilam w zwyklych bluzkach bo nawet nie pomyslalam o specjalnych i najgorzej jak bylam u tesciow i karmilam przy kims to musialam brzuch odkrywac, wtedy glupio bylo mi ich wyganiac a nie bardzo mialam gdzie pojsc zeby byc sama;)
 
Tez odkrywanie brzucha mnie krępowało [emoji85] a czasem i zwykłą bluzkę zalozylam., ale na szczęście miałam wiele rzeczy z tym zakladkowym dekoltem i służą mi do dzisiaj [emoji5]️ muszę przejrzeć rzeczy i zobaczyć. Ale ma pewno nie oprę się aby czegoś sobie nie kupić...jest powód hahha [emoji23]
Sandra Mis jaki duzy bobas! Ktory jestes tydzien??

Ja jestem za tym zeby kontrolowac kazde plamienie, ja w tamtej ciazy mialam lekkie pamienie w 5 tc i od razu do gina, okazalo sie ze to krwiak i przynajmniej wiedzialam ze mam lezec a tak bym normalnie funkcjonowala dalej. Nie zawsze oznacza to cos zlego ale skontrolowac warto zawsze;)

Myszka ja corke rodzilam w sierpniu 2012 wiec kompletnie nic ciazowego nie kupowalam, lato bylo tak strasznie upalne ze ciagle chodzilam w zwiewnych kieckach. A po porodzie niestety karmilam w zwyklych bluzkach bo nawet nie pomyslalam o specjalnych i najgorzej jak bylam u tesciow i karmilam przy kims to musialam brzuch odkrywac, wtedy glupio bylo mi ich wyganiac a nie bardzo mialam gdzie pojsc zeby byc sama;)
 
reklama
:frown:
Ten strach jest okropny , cały czas wymyślam że objawy znikają że napewno będzie źle
Na pewno będzie zle ? Dziewczyno nie pisz tak, jak można dopuszczać takie myśli..., ja osobiście boje się nawet tak myśleć, a co dopiero pisać ... wiem, ze dużo przeszłaś. Ale postaraj się myśleć pozytywnie. Skoro piszesz ze na pewno będzie zle to dlaczego ma być inaczej ?! Plz!!!
 
Do góry