reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
To ja zmieniam temat [emoji4] mąż zabrał mnie wczoraj na zakupy i kupił mi dwie pary spodni ciążowych [emoji16] czy któraś z was już posiada takie? Do zwykłych jeszcze się zapielam ale tak na styk a w tych jak swobodnie się człowiek czuje [emoji16][emoji16]
 
Ja jutro się wybieram do hm kupić pierwsze bo tak na prawdę to już mnie męczy odpinane guzików w dżinsach a na legginsy teraz zdecydowanie za zimno.
 
Aska mam ten sam zestaw, duza dawke encortonu dostalas to dobrze ja mam tylko 10mg. Leki dostalas po tescie pozytywnym?? Do poniedzialku zleci moment ja ide 12.11 i odliczam dni

Tinia ja kupilabym sobie juz leginsy ciazowe ale jednak cos mnie blokuje i czekam do kolejnego USG jak bedzie ok to na pewno od razu zamawiam bo ja ogolnie chodze glownie w leginsach ale moje mocno uciskaja brzuch niestety. A jeszcze z rana po zastrzyku to mnie boli dodatkowo.

I jesli bedzie okej to zamawiam corce bluzke "starsza siostra" a dowie sie po USG w 13 tc podejrzewam ze bedzie ok 6 grudnia. Mysle ze jak bedzie ok to po najblizszym USG powiem jednej przyjaciolce bo czuje potrzebe porozmawiania z kims o tym, nie bycia samej z tym stresem
 
Dziewczyny a jakie ceny tych ciazowych w hm?? Na necie jest?? Bo w sumie nigdy nie patrzylam. Ja to jestem przyzwyczajona do leginsow fakt troche chlodno ale mnie zawzze brzuch boli od jeansow. Ale ja mam brzuszek, niby szczupla w miare jestem ale brzuch to taki pikny 4 miesiac

Ja myslalam zobaczyc na allegro cos ciazowego.

A rajstop ciazowych uzywalyscie?? Roznia sie czyms od zwyklych?? Bo podejrzewam ze ja na kiecki sie tez przezuce zeby bylo wygodniej chyba ze sprobuje jak Wy z normalnymi spodniami i sie przekonam
 
reklama
Niestety są drogie bo ok 130 zł ale bardzo wygodne, nic w brzuch nie gniecie. Leginsy ciążowe też tam były tylko że cienkie, niebylo takich ocieplanych.
Dziewczyny a jakie ceny tych ciazowych w hm?? Na necie jest?? Bo w sumie nigdy nie patrzylam. Ja to jestem przyzwyczajona do leginsow fakt troche chlodno ale mnie zawzze brzuch boli od jeansow. Ale ja mam brzuszek, niby szczupla w miare jestem ale brzuch to taki pikny 4 miesiac

Ja myslalam zobaczyc na allegro cos ciazowego.

A rajstop ciazowych uzywalyscie?? Roznia sie czyms od zwyklych?? Bo podejrzewam ze ja na kiecki sie tez przezuce zeby bylo wygodniej chyba ze sprobuje jak Wy z normalnymi spodniami i sie przekonam
 
Do góry