reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Z kurczakiem też miałam historię [emoji2]

W sobotę nagle o dziwo nadzla mnie ochota na mięso. Chciałam kurczaka pieczonego na butelce z piwem, wychodzi wtedy taki jak z różna. Mega mi smakował. Została połowa, a ja cały wieczór żartowałam do mojego, że zjem resztę. Oczywiście to był żart, kurczak miał zostać na kolejny obiad. Ale ja już go nie tknęłam........ [emoji2961]
Jednorazowa zachcianka, no cóż, bywa ;)
Mi z kolei koleżanka opowiadała, że jej mama jak była w ciąży w środku nocy zapragnęła batona, ale to musiał być ten konkretny, żaden inny. O 3 w nocy jej mąż wyruszył w podróż po stacjach benzynowych, w końcu znalazł, kupił zgrzewkę, przywiózł, a jej "się jednak już odechciało"...
I teraz heheszki bo taka zabawna anegdotka rodzinna, ale wiecie co, w życiu nie wysłałabym faceta w środku nocy "bo muszę koniecznie to teraz zjeść", a już jakby facet był tak wspaniałomyślny i sam by pojechał to kuźwa zjadłabym to nawet gdyby już mi się niby odechciało.... Bo inaczej to jest dla mnie zwykłe pomiatanie drugą osobą.
 
reklama
Pomocy!
Walczę dziś z silna migrena.. Dzwoniłam do lekarza i pozwolił mi wziąć 50mg Sumamigrenu.. Ale się trochę boję. Czy któraś też ma takie pozwolenie od swojego lekarza?
nie wiem co to, ale w poprzedniej ciąży brałam paracetamol na ból zatok oczywiście przestrzegając dawek podanych przez lekarza.
Wychodzę z założenia, że jeśli LEKARZ POZWOLIŁ (tak jak piszesz) to biorę i już nie patrzę na forum czy któraś też brała :p a jak nie ufam to zmieniam lekarza ;)
 
Pomocy!
Walczę dziś z silna migrena.. Dzwoniłam do lekarza i pozwolił mi wziąć 50mg Sumamigrenu.. Ale się trochę boję. Czy któraś też ma takie pozwolenie od swojego lekarza?
Wiesz co mnie wczoraj glowa strasznie bolala praktycznie przez caly dzien nic nie bralam tylko czekalam az przejdzie. Dzisiaj jest juz ok
 
Mam do was pytanie mieliśmy zaproszenie do rodziny męża na niedzielę. Mąż uznał że będzie to idealny moment początek 11 tygodnia ciazy aby powiedzieć babci itd o niej. Dziś babcia zadzwoniła żebyśmy przyszli jutro bo coś im się plany pozmienialy. Ja chce powiedzieć o.ciazy. Mąż kłóci się że mną ze nie powinno się mówić bo to święto zmarłych co o tym sądzicie???
 
Jutro jest Wszystkich Świętych. Bardzo radosny dzień, tylko jakoś w naszej mentalności się utarło, że ma być smutno. U nas 1 XI zawsze mamy spotkanie rodzinne i opowiadamy sobie radosne historie związane z dziadkami itp. Nie wiem, jak tam u was.
 
Do tej pory nikt nie wie i nie może odpowiedzieć mi na pytanie, prawdopodobnie krwiak który pękł i sie oproznil

Ja juz po wizycie ☺ jejku ile stresu, moj maz zawalu dostal jak doktor powiedzial: JEST SERCE. A maz dla potwierdzenia: To znaczy, ze dziecko zyje? ❤
Krwawienie bylo z szyjki, podobno niegrozne i juz sie skonczylo. Dostalismy zakaz zblizen
W poniedzialek dzidzia miala 6mm, a dzisiaj juz 10. Z usg 6+6, tak jak z aplikacji. Jaka ulga. Ze tez musialo sie cos takiego wydarzyc... Oby to nie doprowadziło do zadnej infekcji itd.
A oto Gwiazda:
 

Załączniki

  • 20191031_133656.jpg
    20191031_133656.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 105
Brawo! Prawdziwa gwiazda! Śliczne zdjęcie![emoji3531][emoji3531][emoji3531]
Ja juz po wizycie [emoji5] jejku ile stresu, moj maz zawalu dostal jak doktor powiedzial: JEST SERCE. A maz dla potwierdzenia: To znaczy, ze dziecko zyje? [emoji173]
Krwawienie bylo z szyjki, podobno niegrozne i juz sie skonczylo. Dostalismy zakaz zblizen
W poniedzialek dzidzia miala 6mm, a dzisiaj juz 10. Z usg 6+6, tak jak z aplikacji. Jaka ulga. Ze tez musialo sie cos takiego wydarzyc... Oby to nie doprowadziło do zadnej infekcji itd.
A oto Gwiazda:
 
reklama
Ja juz po wizycie ☺ jejku ile stresu, moj maz zawalu dostal jak doktor powiedzial: JEST SERCE. A maz dla potwierdzenia: To znaczy, ze dziecko zyje? ❤
Krwawienie bylo z szyjki, podobno niegrozne i juz sie skonczylo. Dostalismy zakaz zblizen
W poniedzialek dzidzia miala 6mm, a dzisiaj juz 10. Z usg 6+6, tak jak z aplikacji. Jaka ulga. Ze tez musialo sie cos takiego wydarzyc... Oby to nie doprowadziło do zadnej infekcji itd.
A oto Gwiazda:
Uffff, co za ulga! No to teraz celibat ! :D
 
Do góry