reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Niestety wiem.
Gratuluję :)
Ja umówiłam się na jutro do innego lekarza. Nie wysiedze w domu jeszcze dwa tygodnie bez żadnych info czy tam jest wszystko ok. Tym bardziej że ja w lipcu wyjelam spirale (niehormonalna) i ciągle boję się że mogę mieć ciążę pozamaciczna. Jutro będzie 5tyg+0 czyli zacznie się 6, mam nadzieję że cokolwiek zobaczę.

Ja tez jutro idę [emoji854][emoji854] u mnie będzie 6+5 i liczę, ze [emoji3590] będzie... choć mogła mi się owu lekko przesunąć, no ale zobaczymy.

Już się nie mogę doczekać... siedzę w pracy jak na szpilkach, a to dopiero jutro [emoji15]

Jakoś tak luzowałam bardzo do tej pory, ale im bliżej, tym trochę mnie łapie stresik [emoji43]
 
Ja tez jutro idę [emoji854][emoji854] u mnie będzie 6+5 i liczę, ze [emoji3590] będzie... choć mogła mi się owu lekko przesunąć, no ale zobaczymy.

Już się nie mogę doczekać... siedzę w pracy jak na szpilkach, a to dopiero jutro [emoji15]

Jakoś tak luzowałam bardzo do tej pory, ale im bliżej, tym trochę mnie łapie stresik [emoji43]
Ja w dniu wizyty zaliczyłam pierwsze wymioty i pewnie spotęgował je stres [emoji2]
 
Mysle za w powinno być widać [emoji4] u mnie lekarz zobaczył w 6+3 [emoji4]
Ja tez jutro idę [emoji854][emoji854] u mnie będzie 6+5 i liczę, ze [emoji3590] będzie... choć mogła mi się owu lekko przesunąć, no ale zobaczymy.

Już się nie mogę doczekać... siedzę w pracy jak na szpilkach, a to dopiero jutro [emoji15]

Jakoś tak luzowałam bardzo do tej pory, ale im bliżej, tym trochę mnie łapie stresik [emoji43]
 
Niestety wiem.
Gratuluję :)
Ja umówiłam się na jutro do innego lekarza. Nie wysiedze w domu jeszcze dwa tygodnie bez żadnych info czy tam jest wszystko ok. Tym bardziej że ja w lipcu wyjelam spirale (niehormonalna) i ciągle boję się że mogę mieć ciążę pozamaciczna. Jutro będzie 5tyg+0 czyli zacznie się 6, mam nadzieję że cokolwiek zobaczę.

Ja dzisiaj byłam i było widać tylko pęcherzyk. 5+5 dni. Tez byłam zawiedziona ze wyszłam bez zdjęcia mojej fasolki [emoji24] za dwa tygodnie kolejna wizyta mam nadzieje ze już będzie widać i wrócę do domu ze zdjęciem żebym mogła sobie w domu popatrzeć [emoji173]️[emoji173]️
 
reklama
Dziewczyny dzisiaj to jakaś katastrofa ze mną. Do niczego się nie nadaje. Głowa mnie zaczęła boleć, spać mi się chce niemiłosiernie. Zwolniłam się wcześniej z pracy. Zjadłam w domu 3 pierogi i od razu kibel zaliczyłam... Nie mam mocy. O tyle dobrze że mąż ma dziś wolne i się zajmie młodym bo ja to obecna jestem tylko ciałem. I prawda jest ze każda ciąża jest inna bo z synem w ciąży zupełnie inaczej chodziłam, w ogóle nie czułam że jestem w ciąży a tu masakra.
 
Do góry