reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
O rany :) jak ja wam zazdrosze takich widoczków dzisiaj. :)!! Ja moje maleństwo widziałam 12.10 czuje, że się stesknilam za nim. Szkoda, że wizyty są tak rzadko :(
 
Wiec masz nadal wysoki wynik.
Niestety wiem.
Mamy i my serduszko ❤️
Gratuluję :)
Ja umówiłam się na jutro do innego lekarza. Nie wysiedze w domu jeszcze dwa tygodnie bez żadnych info czy tam jest wszystko ok. Tym bardziej że ja w lipcu wyjelam spirale (niehormonalna) i ciągle boję się że mogę mieć ciążę pozamaciczna. Jutro będzie 5tyg+0 czyli zacznie się 6, mam nadzieję że cokolwiek zobaczę.
 
Jeśli chcesz to trzeba zadzwonić w miarę szybko, bo terminy są odległe :(. Zapisali mnie dopiero na 22 listopada, ale jak poczytałam opinię o lekarzu to jednak nie pójdę do niego ;). Decyduję się na wizytę dopiero na początku grudnia do innego lekarza, do tego czasu pochodzę do innego, a później zobaczę. Jak ta pani mi przypasuję to będę kontynuować w ramach programu :). Dzwoniłam pod 42 633 56 61 i tam umawiają, niestety nie wszyscy ginekolodzy pracujący w Salve biorą udział w tym programie i zwykle szybkie terminy mają ci, którzy mają negatywne opinie w internecie ;).
Dziękuję za informację, a mogłabyś powiedzieć do kogo się zapisalas? :)
 
reklama
Do góry