reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Taki mialam plan przy drugim dziecku. [emoji85] chcialam dzieci z małą roznica wieku, ale teraz to juz przesadzilam. No coz los zdecydowal za mnie. Pewnie bedzie bedzie 3 chlopiec (mocne meskie geny u mojego męża), wiec bede rządzić w tym meskim krolestwie[emoji6]

niestety u mnie tak samo... pewnie będzie chłopak (u mojego męża tez męskie geny dominuja w rodzinie), chociaż skrycie marze o córeczce... no nic najwyżej podmienię w szpitalu [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

wyobraźcie sobie ze ja mam dwóch synów, brat mojego męża ma jednego jednego syna i moj brat dwóch synów... same łobuzy, wiec przydałaby się jakaś księżniczka [emoji2956][emoji2956]
 
Haha u mnie to samo. W rodzinie same chłopaki się rodzą [emoji85] mam już synka i coś czuję że teraz tez będzie synek [emoji23]
niestety u mnie tak samo... pewnie będzie chłopak (u mojego męża tez męskie geny dominuja w rodzinie), chociaż skrycie marze o córeczce... no nic najwyżej podmienię w szpitalu [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

wyobraźcie sobie ze ja mam dwóch synów, brat mojego męża ma jednego jednego syna i moj brat dwóch synów... same łobuzy, wiec przydałaby się jakaś księżniczka [emoji2956][emoji2956]
 
Kolejna wizytę mam dopiero 5.11nie wiem jak to wytrzymam. Muszę zrobić zlecone badania, ale rano bez jedzenia jest mi tak niedobrze, że ciągle przekłada badania na jutro. Najwcześniej na pobranie krwi mogę iść na 8:40, bo muszę jeszcze mała do przedszkola zawieźć. A jak wstaje o 5:40 to w ciągu trzech godzin jestem mega głodna i mi się na wymioty zbiera. Czy mogę zjeść coś co nie sfalszuje wyników?
 
reklama
Do góry