reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

I niestety nie uda mi się studiować, zrobić praktyk i jednocześnie być w ciąży :(. Przyszłam się trochę wyżalić... Nie martwiłabym się tym aż tak gdyby nie to, że to ostatnia szansa na skończenie tego kierunku. Ale widocznie tak miało być. Spokojnego wieczoru Wam życzę :)

Ale dlaczego się nie idą ? Ja na studia chodziłam będąc w ciazy. Urodziłam w październiku a na następny rok w lipcu się obroniłam. [emoji846] trzeba próbować jak tylko się da
 
reklama
Mam tak samo. Pierwsza ciąża i wszystko będzie trzeba kupić, chyba jakaś lista się przyda
emoji6.png
Ale dlaczego się nie idą ? Ja na studia chodziłam będąc w ciazy. Urodziłam w październiku a na następny rok w lipcu się obroniłam. [emoji846] trzeba próbować jak tylko się da
Warto walczyć do samego końca. Wiele moich koleżanek było w ciąży na studiach, a niektóre studiowały nie jeden kierunek.
Może spróbuj ??
 
Fajnie że startujemy z podobną wagą (ja mam 63 i duże skłonności do tycia) więc będziemy się nawzajem pilnować żeby nie nazbierac za dużo kilogramów Też myślę że cześć rzeczy kupię z drugiej ręki. Czasami trafiają się mega okazje.
 
Strasznie dzisiaj czuję brzuch. 8 tydzień to ponoć normalne, bo macica się rozciąga coraz bardziej. Podobno 10 tc to apogeum złego samopoczucia i mdłości, bo hormon za to odpowiedzialny osiąga najwyższy poziom. Potem spada, stąd opowieści, że po I trymestrze kobieta w ciąży czuje się lepiej.

Wiecie co, w ogóle to nie podoba mi się to całe liczenie ciąży [emoji2] Ledwo co kobieta zobaczy II kreski, a już jest w 4 tygodniu. Ledwo dowiedziałam się, że jestem w ciąży, a już powoli kończę drugi miesiąc..... [emoji44][emoji1768]
 
Ja to zawsze twierdziłam ze pierwsze dziecko jest „eksperymentalne” [emoji23] ile człowiek niepotrzebnych pierdół nakupi, a ile robi... szok :p przy drugim na wszystko się już inaczej patrzy
 
Rzeczywiście jest to dosyć śmieszne, nawet moja mama zdziwiła się, że liczy się od pierwszego dnia OM.
Ja dziś pierwszy raz nie zjadłam na śniadanie nic mięsnego, odrzuciło mnie okropnie.
Strasznie dzisiaj czuję brzuch. 8 tydzień to ponoć normalne, bo macica się rozciąga coraz bardziej. Podobno 10 tc to apogeum złego samopoczucia i mdłości, bo hormon za to odpowiedzialny osiąga najwyższy poziom. Potem spada, stąd opowieści, że po I trymestrze kobieta w ciąży czuje się lepiej.

Wiecie co, w ogóle to nie podoba mi się to całe liczenie ciąży [emoji2] Ledwo co kobieta zobaczy II kreski, a już jest w 4 tygodniu. Ledwo dowiedziałam się, że jestem w ciąży, a już powoli kończę drugi miesiąc..... [emoji44][emoji1768]
 
reklama
Do góry