reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

Rzeczywiście jest to dosyć śmieszne, nawet moja mama zdziwiła się, że liczy się od pierwszego dnia OM.
Ja dziś pierwszy raz nie zjadłam na śniadanie nic mięsnego, odrzuciło mnie okropnie.
No właśnie, a ja dokładnie wiem, kiedy miałam OVU, bo testowałam [emoji2]

Witaj w klubie, ja od prawie miesiąca nie jem mięsa. No dobra, może miałam jakieś ekscesy, że np. zjadłam trochę kiełbasy, ale tak poza tym to nie... Cały czas jem za to nabiał, owoce, warzywa. A w ogóle mam jazdę na arbuza, takiego soczystego i czerwonego [emoji525] Chce lato!!!
 
reklama
No właśnie, a ja dokładnie wiem, kiedy miałam OVU, bo testowałam [emoji2]

Witaj w klubie, ja od prawie miesiąca nie jem mięsa. No dobra, może miałam jakieś ekscesy, że np. zjadłam trochę kiełbasy, ale tak poza tym to nie... Cały czas jem za to nabiał, owoce, warzywa. A w ogóle mam jazdę na arbuza, takiego soczystego i czerwonego [emoji525] Chce lato!!!
Uważaj bo ma wysoki indeks , chyba najwyższy z owocow.
 
I ja nie mam nic a nic dla malucha. I też wiem że dużo rzeczy się nie przyda, ale jednak łóżeczko itp chce nowe kupić. Po raz ostatni na ciuchach u nas można ekstra rzeczy dostać dla maluchów, kocyki minky itp po 2, 3 zł więc niewykluczone ze trochę i tam zajrzę :)
 
Ja to zawsze twierdziłam ze pierwsze dziecko jest „eksperymentalne” [emoji23] ile człowiek niepotrzebnych pierdół nakupi, a ile robi... szok :p przy drugim na wszystko się już inaczej patrzy

Ja to się śmieje, że drugi to się już prawie sam wychował, a trzecie to chyba już tylko urodzę, a potem niech sam sobie bąbel radzi [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
Kurde jakie wagi tu.
Ja zaczynałam z 74 kg i narazie wciąż tyle na liczniku wiec nie jest złe.
Poprzednia zaczynałam z 72 kg i doszłam do 82kg. Zleciało ale oprócz długich spacerów nie robiłam nic. Po tej ciąży zamierzam jak już będzie to możliwe zejść choć do 70 kg :)
Mamy podobne wagi to możemy się motywować po porodzie :D ja zaczynałam tamta z 75 a skończyłam na 100 po miesiącu od porodu ważyłam koło 78. Dopiero w te wakacje zeszłam na 73. I tak zaczynalam tą ciążę ale już jest 2 kg na plusie bo mam mega głoda non stop i brak wymiotów (co akurat dla mnie jest super, wolę chudnąć po ciąży niż żyć z kiblem pod brodą)
 
A moja mama mówi, że trzecie samo się rodzi. Ma czworo dzieci i z trzecim poród błyskawiczny. Mam nadzieję, że to po niej odziedziczyłam [emoji16]
Ja to się śmieje, że drugi to się już prawie sam wychował, a trzecie to chyba już tylko urodzę, a potem niech sam sobie bąbel radzi [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
reklama
Hej !
Mogę dołączyć ? :)
Jestem po 2 betach i progesteronie, pierwszą wizytę mam 8.11.
Mamy już 17 mies synka.
Mam na imię Natalia, mam 30 lat, jestem z Francji. Pierwszy poród przez cc więc zastanawiam sie co czeka mnie teraz.
A w temacie musujących czopków :)D)poprzedniej ciąży bardzo pomagało mi zalewanie wieczorem gorącą wodą kilku śliwek, troche soku z cytryny i troche miodu. Taką miksturę piłam rano i nie było tragicznie ;)) choć później coraz słabiej działało...
Życzę nam wszystkim nudnych, spokojnych ciąż 8-)
 
Do góry