reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Warto kupić na olx.. często w super stanie, a po za tym one są niezniszczalne:-) :)

A wiecie, ze ja raczej wszystko będę kupowała z drugiej ręki [emoji6]
Przy pierwszym dziecku szalałam i wszystko nowe, potem za grosze to sprzedałam, a wózek przy drugim i tak chciałam inny [emoji1787] wiec tez był do wymiany.

Teraz poza materacykiem do łóżka i innymi higienicznie ważnymi rzeczami, raczej wszystko kupię używane [emoji2956]
 
To tak jak ja w poprzednich. Zaczynałam i kończyłam z tą samą wagą. Wymioty były okropne. Teraz tylko mdłości, ale to dopiero początek 8 tygodnia, zobaczymy.

Ja startuję z wagą 66. Trochę się martwię, bo od stycznia byłam na diecie i schudłam 10 kg. Obawiam się w ciąży efektu jo-jo. Już teraz widzę, że wyciągam wszystko.
Ja tak wymiotowalam w obu ciążach że najpierw chudlam 5kg a potem tylam 5kg więc w sumie nic się nie zmieniało czekam aż teraz zacznę maraton. Ost patrzyłam w kartę ciąży to w 9 mscu ważyłam 63 kg.czyli tyle co teraz
 
My staraliśmy się o 3 dzidzię prawie 9 lat. Maratony po klinikach i takie tam...
Mąż zwariował i chce wszystko nowe. Nie zdawałam sobie sprawy, że była w nim aż taka tęsknota za bobaskiem. [emoji846]
A wiecie, ze ja raczej wszystko będę kupowała z drugiej ręki [emoji6]
Przy pierwszym dziecku szalałam i wszystko nowe, potem za grosze to sprzedałam, a wózek przy drugim i tak chciałam inny [emoji1787] wiec tez był do wymiany.

Teraz poza materacykiem do łóżka i innymi higienicznie ważnymi rzeczami, raczej wszystko kupię używane [emoji2956]
 
Ja nie mam żadnego parcia na zakupy tak jak przy pierwszym dziecku :p właściwie to mam wszystko po starszaku, muszę dokupić tylko gondole do wózka i fotelik do auta
 
Też nic nie mam, wszystko po strasznych poddawane. Zresztą ja się zarzekałam że więcej dzieci nie chcę mieć. A teraz bym dała wszystko żeby ciążę donosić. Co do ubranek i rzeczy większość zawsze kupowałam z drugiej ręki.
 
Ja tez musze dokupić tylko pare rzeczy bo mam wszystko po starszej [emoji1] fotelik i baza do auta dostawke do łóżka i moze cos jeszcze wpadnie po drodze do kupienia, jak bedzie corka to wg bede miala wszystko z ubran hehe
 
reklama
Do góry