reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Mi poleciła babka w aptece lactosolum - syrop. Nie pomaga ... do tego pije zakwas z buraków, kefiry, pije koktajle z jabłek, suszone śliwki nic zero.
Dziewczyny ja wyglądam jak w ciąży, ale spożywczej! dla mnie to jest dramat!
 
reklama
A powiedzcie mi jak u Was z objawami? Mnie bolą piersi, ale dzisiaj są jakieś takie miękkie, nie nabrzmiałe. Mdłości, zgagę mam ale nie co dziennie, raz lepiej raz gorzej. Często sikam, Dzisiaj tak dziwnie, bo w ogóle się nie czuję jakbym była w ciąży. Po ostatnim poronieniu świruje strasznie. Wizytę mam 28.10. Nie wiem czy nie zwariuję do tego czasu.
 
Ja też tak wyglądam. Mam w domu ten syrop lactosolum oraz te czopki i coś mi się wydaje że będę musiała niedługo użyć tych czopkow ale może dzięki temu w końcu będzie lepiej
Mi poleciła babka w aptece lactosolum - syrop. Nie pomaga ... do tego pije zakwas z buraków, kefiry, pije koktajle z jabłek, suszone śliwki nic zero.
Dziewczyny ja wyglądam jak w ciąży, ale spożywczej! dla mnie to jest dramat!
 
Ja też tak wyglądam. Mam w domu ten syrop lactosolum oraz te czopki i coś mi się wydaje że będę musiała niedługo użyć tych czopkow ale może dzięki temu w końcu będzie lepiej
Ja muszę zacząć działać ..właśnie pije kefir ... cera mi totalnie się pogorszyła, bóle głowy .... o dzinsach mogę zapomnieć,
Ale chociaż mam ładne nowe dresy ☺️
 
A powiedzcie mi jak u Was z objawami? Mnie bolą piersi, ale dzisiaj są jakieś takie miękkie, nie nabrzmiałe. Mdłości, zgagę mam ale nie co dziennie, raz lepiej raz gorzej. Często sikam, Dzisiaj tak dziwnie, bo w ogóle się nie czuję jakbym była w ciąży. Po ostatnim poronieniu świruje strasznie. Wizytę mam 28.10. Nie wiem czy nie zwariuję do tego czasu.
U mnie jest strasznie [emoji3525] co dzień be przerwy mdłości, zawroty głowy, bolące sutki, kompletny brak apetytu i mogę spać bez przerwy.

Chętnie się podzielę objawami [emoji39]
 
Dziewczyny a poradzicie coś na wzdęcia :( normalnie wyglądam jak w 6miesiacu :( myślicie że można Espumisan?
Ze względu na działanie symetykonu i brak jego wchłaniania z przewodu pokarmowego do organizmu, nie są spodziewane szkodliwe skutki stosowania leku w okresie ciąży i karmienia piersią.

To z ulotki. Myślę że można.
 
reklama
A powiedzcie mi jak u Was z objawami? Mnie bolą piersi, ale dzisiaj są jakieś takie miękkie, nie nabrzmiałe. Mdłości, zgagę mam ale nie co dziennie, raz lepiej raz gorzej. Często sikam, Dzisiaj tak dziwnie, bo w ogóle się nie czuję jakbym była w ciąży. Po ostatnim poronieniu świruje strasznie. Wizytę mam 28.10. Nie wiem czy nie zwariuję do tego czasu.
U mnie nabrzmiałe strasznie piersi, zachcianek brak, w sumie to nic mi się nie chce jeść st. No i z wzdęciami też walczę, niestety. Jak pochodzę trochę to boli brzuch :/
 
Do góry