reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Haha temu jak narazie się nie odważyłam [emoji16] ale ponoć najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze dla kobiet w ciąży. Jeszcze trochę poczekam i może ie będę musiała tego używać [emoji16][emoji16]
musujące czopki [emoji1787][emoji1787][emoji2957][emoji2957] brzmi groźnie [emoji12]
 
reklama
Witajcie dziewczyny, to i Ja się przyłączę na czerwiec :-) :) cztam was, probuje nadgonuc wątek, ale idziecie jak burza:-D wiec postanowilam sie prprzywitaćostatni termin @14.09 termin porodu wypada na 20.06, ale napewno będę wcześniej na cc. Jestem już po dwóch cesarkach i mam już dwóch synów 11 i 2, 5 lat:laugh2:
Test blady wyszedł mi już 8.09, 10 już mocniejszy
11. 09 w pt beta 312 progestesron 20, 14.09.w pon 1237 beta , progesteron 24
Biorę od wtedy dhupaston ..też jestem po doświadczeniach i dwóch stratach..miałam mieć termin na przyszły tydz
Mam nadzieję, ze teraz będzie szczesliwie
Trzymam za Was wszystkie kciuki!
 
Znowu mnie dzisiaj boli głowa masakrycznie [emoji43][emoji43] staram się walczyć na razie... ale znowu to samo już nad ranem we śnie czułam, że mnie boli...

zaliczyłam już dwa długie spacery z psem, ale jakoś tak słabo mi pomogło ... chyba pójdę pograniczu liście na świeżym powietrzu... jak jestem na zewnątrz, przy tej chłodnej pogodzie, to jakoś mi ciut lepiej...

ale na razie obiad modzę dla moich głodomorów [emoji33]
 
Witajcie dziewczyny, to i Ja się przyłączę na czerwiec :-) :) cztam was, probuje nadgonuc wątek, ale idziecie jak burza:-D wiec postanowilam sie prprzywitaćostatni termin @14.09 termin porodu wypada na 20.06, ale napewno będę wcześniej na cc. Jestem już po dwóch cesarkach i mam już dwóch synów 11 i 2, 5 lat:laugh2:
Test blady wyszedł mi już 8.09, 10 już mocniejszy
11. 09 w pt beta 312 progestesron 20, 14.09.w pon 1237 beta , progesteron 24
Biorę od wtedy dhupaston ..też jestem po doświadczeniach i dwóch stratach..miałam mieć termin na przyszły tydz
Mam nadzieję, ze teraz będzie szczesliwie
Trzymam za Was wszystkie kciuki!
Cześć :) u mnie om i termin ten sam :) na pewno będzie wszystko dobrze
 
Wiecie co możecie się ze mnie śmiać. Ale byłam dzisiaj w Rossmanie i wzięłam test ciążowy, przyszłam do domu, zrobiłam i w około minutę kreska kontrolna ciemniejsza od testowej. W sumie trochę mnie to uspokoiło bo jakoś mi przeszły mdłości i cycki już tam bardzo nie bolały i zaczynałam się martwic czy wszystko ok.
 
Wiecie co możecie się ze mnie śmiać. Ale byłam dzisiaj w Rossmanie i wzięłam test ciążowy, przyszłam do domu, zrobiłam i w około minutę kreska kontrolna ciemniejsza od testowej. W sumie trochę mnie to uspokoiło bo jakoś mi przeszły mdłości i cycki już tam bardzo nie bolały i zaczynałam się martwic czy wszystko ok.
Chyba tak już mamyGdy szłam do ginia byłam już po zrobieniu 6 testów każdy pokazał to samo ale dla pewności w dniu wizyty zrobiłam jeszcze jeden
 
Witajcie dziewczyny, to i Ja się przyłączę na czerwiec :-) :) cztam was, probuje nadgonuc wątek, ale idziecie jak burza:-D wiec postanowilam sie prprzywitaćostatni termin @14.09 termin porodu wypada na 20.06, ale napewno będę wcześniej na cc. Jestem już po dwóch cesarkach i mam już dwóch synów 11 i 2, 5 lat:laugh2:
Test blady wyszedł mi już 8.09, 10 już mocniejszy
11. 09 w pt beta 312 progestesron 20, 14.09.w pon 1237 beta , progesteron 24
Biorę od wtedy dhupaston ..też jestem po doświadczeniach i dwóch stratach..miałam mieć termin na przyszły tydz
Mam nadzieję, ze teraz będzie szczesliwie
Trzymam za Was wszystkie kciuki!
Witaj w naszym gronie.
 
Wiecie co możecie się ze mnie śmiać. Ale byłam dzisiaj w Rossmanie i wzięłam test ciążowy, przyszłam do domu, zrobiłam i w około minutę kreska kontrolna ciemniejsza od testowej. W sumie trochę mnie to uspokoiło bo jakoś mi przeszły mdłości i cycki już tam bardzo nie bolały i zaczynałam się martwic czy wszystko ok.

Ja po tygodniu gdzie miałam mocne dwie kreski kupiłam test, i druga wyszła słabo. Potem tydzień później poszłam i zobaczyłam serduszko także na spokojnie
 
reklama
Do góry