reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

Stuk, puk, dobry wieczór. Czy można do Was dołączyć? Zacznę od początku. Jestem mamą 2 dzieci (12 i 8 lat) i jednego aniołka(21.06.19 w 10tc). Od razu po zabiegu staraliśmy się dalej. Teraz nam się to udało. Ciężko mi określić TC. OM miałam 02.09. w czasie cyklu mierzyłam temperaturę i sprawdzałam testami owu. Owulację miałam 22.09. W poniedziałek miałam wizytę u lekarza, było widać tylko pęcherzyk, nic poza tym. Powiedział że wygląda na 4 tygodniową ciążę. Następna wizytę mam 28.10 mam nadzieję że dzieciątko się rozwija i zobaczę serduszko. Wstępne termin wyliczyłam z internetowych aplikacji na 17.06.2020.
Tez mam na 17.06 :)
 
reklama
Dziewczyny moze wpiszemy w pierwszym poście wszystkie dziewczyny z datami OM i przewidywany termin porodu? Nie będzie trzeba ciągle pytać a będziemy dokładnie wiedziały kto kiedy itd co wy na to? Na staraczkach też miałyśmy w pierwszym poście tak zrobione i tylko się co jakiś czas aktualizowało
Super pomysł :) Ja OM 06.09, termin 12.06
 
Ja biorę Accard75 i duphaston ze względu na poprzednie poronienia
Dziewczyny ja też się pochwalę, byłam dziś na iść i widziałam pulsujace serduszko [emoji173] jak szalone. Wg ostatniej miesiączki to 6+1, a wg usg to 5+5.

Czy którejś z Was lekarz zalecił acard?
U mnie że względu na długie starania uznał, że ciążę trzeba zabezpieczyć z każdej możliwej strony
 
Bo są trzy rodzaje tuli. Dla noworodka, potem chyba od 8kg, i jeszcze dla starszaka.
My w każdym razie mieliśmy tą średnia i była idealna. Wcześniej chyba bym nie odważyła się tam wsadzić maluszka. A patrząc na mojego dwulatka to nie wyobrażam go sobie w tuli [emoji3]
Dzięki za opinie... tylko ta Tula mi się taka duża wydaje jak dla maluszka, wiem ze tam jakaś wkładkę się dokupuje ... nie miałam z tym wczesniej styczności, wiec jak wszystko będzie dobrze, to po 12 tc się wybiorę do sklepu pomacać [emoji1787]
 
Po całodniowych wymiotach odżyłam (szkoda ze koło północy ) ... nadrabiam wpisy :) Cieszę się, ze już tyle z Was widziało serduszka ❤️ U mnie wizyta we wtorek.
Ps. Na okropne mdlosci cuda zdziałała COLA ...tabletki, imbir, migdały działają na krotki okres u mnie ;) może komuś się przyda taka informacja.
 
reklama
Cześć dziewczyny dziś byłam u ginekologa prywatnie 8 tydzień ciąży serce biję. Dał skierowanie na badania i zaproponował abym poszła je na NFZ zrobić różyczka,hiv,itd jak to załatwić ? Z góry dziękuję za odpowiedź :-)
 
Do góry