reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny moze wpiszemy w pierwszym poście wszystkie dziewczyny z datami OM i przewidywany termin porodu? Nie będzie trzeba ciągle pytać a będziemy dokładnie wiedziały kto kiedy itd co wy na to? Na staraczkach też miałyśmy w pierwszym poście tak zrobione i tylko się co jakiś czas aktualizowało

Tez o tym myślałam super pomysł [emoji846]

Om 12.09.2019
Termin wg aplikacji 18.06.2019

Najzabawniejsze jest to ze ja nie chciałam żeby dziecko się urodziło w czerwcu bo połowa rodziny jest z czerwca. Ale los sam zadecydował. A nie pilnowaliśmy się już gdzieś od pół roku i trafiło właśnie na czerwiec. W czerwcu urodziny ma mój mąż mama teściowa siostra męża i zmarły w tamtym roku brat męża. I na pewno by się jeszcze ktoś znalazł.
 
Ostatnia edycja:
Czy lekarz podał Ci rozmiary maleństwa? U mnie to 4 mm, bardzo mało mi się wydawało, ale moja Gin powiedziała, że tyle ma być :)
U mnie w 6+1 tc były 3 mm, a 7 tc już 9 mm. Maleństwo rośnie jak szalone [emoji7]

Powiedzcie, czy na etapie 7 tygodnia to normalne, że czasem odczuwam dyskomfort w okolicy pęcherza i często chodzę do toalety? Nie jest to raczej żadne zapalenie pęcherza, czuję po prostu większy ucisk.

W ogóle dziś sobota, 7 rano i ja już spać nie mogę. Zaczynam odczuwac wilczy głód więc zaraz trzeba coś przekąsić, żeby nie dopuścić do mdłości i wymiotów.

U mnie ostatnia @ była 24 sierpnia. Termin na razie ruchomy, ale ostatnio był 3 czerwca [emoji91][emoji7]
 
U mnie w 6+1 tc były 3 mm, a 7 tc już 9 mm. Maleństwo rośnie jak szalone [emoji7]

Powiedzcie, czy na etapie 7 tygodnia to normalne, że czasem odczuwam dyskomfort w okolicy pęcherza i często chodzę do toalety? Nie jest to raczej żadne zapalenie pęcherza, czuję po prostu większy ucisk.

W ogóle dziś sobota, 7 rano i ja już spać nie mogę. Zaczynam odczuwac wilczy głód więc zaraz trzeba coś przekąsić, żeby nie dopuścić do mdłości i wymiotów.

U mnie ostatnia @ była 24 sierpnia. Termin na razie ruchomy, ale ostatnio był 3 czerwca [emoji91][emoji7]

Z tym sikaniem [emoji1787] to jak najbardziej normalne... szczególnie w nocy mnie wybudza, na razie conajmniej raz [emoji43], ale wiem, ze będzie tego więcej [emoji1787]

u mnie ostatnia @ 08.09, a termin z apki 12.06
 
Dla nie lubiących liczyć [emoji7]
887b081849a91293075187293ba913a8%2C780%2C0%2C0%2C0.jpeg
 
Wysiedzialialam wczoraj 3,5 h u fryzjera [emoji123][emoji123] ale pod koniec to juz blagalam o koniec...

Mam takie wewnętrzne uczucie niepokoju, ze cos jest nie tak i chyba w poniedziałek przejde sie do gina na nfz zobaczyć tylko dzieciątko czy wszystko jest w porządku, bo nie daje mi to spokoju
Mialam byc twarda i wytrzymac do 30 ale chyba nie dam rady [emoji23] 30 pojade tez do swojej ginki
 
Dziewczyny moze wpiszemy w pierwszym poście wszystkie dziewczyny z datami OM i przewidywany termin porodu? Nie będzie trzeba ciągle pytać a będziemy dokładnie wiedziały kto kiedy itd co wy na to? Na staraczkach też miałyśmy w pierwszym poście tak zrobione i tylko się co jakiś czas aktualizowało

super pomysł, tylko to musiałaby zrobić chyba Rosa_21 albo Ewoka bo ich posty są na początku jako pierwsze ;) ewentualnie jakis moderator :)

OM 24.08, planowany termin: 1.06 :)
 
reklama
super pomysł, tylko to musiałaby zrobić chyba Rosa_21 albo Ewoka bo ich posty są na początku jako pierwsze ;) ewentualnie jakis moderator :)

OM 24.08, planowany termin: 1.06 :)
Kochana, ja mam ten sam termin OM, a termin porodu już mi się przesunął z 30 maja, potem 1 czerwca, a teraz na 3 czerwca [emoji2] U Ciebie cały czas tak samo?
 
Do góry