reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Tez o tym myślałam super pomysł
emoji846.png


Om 12.09.2019
Termin wg aplikacji 18.06.2019

Najzabawniejsze jest to ze ja nie chciałam żeby dziecko się urodziło w czerwcu bo połowa rodziny jest z czerwca. Ale los sam zadecydował. A nie pilnowaliśmy się już gdzieś od pół roku i trafiło właśnie na czerwiec. W czerwcu urodziny ma mój mąż mama teściowa siostra męża i zmarły w tamtym roku brat męża. I na pewno by się jeszcze ktoś znalazł.
U nas większość osób jest z kwietnia :) więc bardzo się cieszymy, że nasz rodzynek będzie z czerwca.. Albo maja ;)
 
Kochana, ja mam ten sam termin OM, a termin porodu już mi się przesunął z 30 maja, potem 1 czerwca, a teraz na 3 czerwca [emoji2] U Ciebie cały czas tak samo?

ja mam dłuższe cykle niż norma, najczęściej 33 dniowe więc w ogóle myślałam, ze będę miała później, wyliczyłam sobie sama ze 4.06 (kalkulatory pokazywały mi 30.05). Przy pierwszej wizycie lekarz wyliczył mi 1.06 i póki co tak zostawił. Wczoraj powiedział że dzidziuś równo idzie z jego wyliczeniem, ale ze może się to jeszcze poprzesuwać ;)
przyznam się, że kompletnie się nie nastawiam, bo wiem że wszystko może się zdarzyć, szczególnie ze u mnie znów będzie cc. Przy córci miałam mieć cięcie na dzień przed planowanym terminem porodu, więc wszystko na luzie, plany na ostatnie dni itd ale na tydzień wcześniej zaczęły się skurcze i lekarz nie chciał ryzykować więc wszystko potoczyło się szybciej.
 
Alicja ja tez w ogóle ale to totalnie nie opieram się na wyliczonym terminie porodu, w poprzedniej ciąży z OM wychodził mi 1.02, z usg 25.01 a urodziłam 7.02... i to poród wywoływany bo inaczej bym chyba chodziła w ciąży do marca [emoji23][emoji23][emoji23]

A z tym sikaniem to nawet nie mówcie. Zaczyna się cyrk jak tylko się kładę do łóżka i tak co 3 minuty latanie - dramat.
 
Hej dziewczyny . Ja terminy podam jak już będzie wszystko ok , bo narazie nie chce zapeszac . Dziś zrobiłam trzeci test bo chciałam mieć taki z dwoma mocnymi kreskami , a tu i tak druga kreska słabsza
 
reklama
Do góry