reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

A ja się zbieram do pracy [emoji2]
Współczuje wszystkim [emoji1785][emoji2961]...

U mnie w zasadzie nadal samopoczucie dobre, żadnych [emoji1785][emoji2961]

Strasznie krótko dzisiaj spałam, bo do późna rozmawialiśmy z tż o różnych sprawach, ale jakoś na razie nie odczuwam zmęczenia. Na pewno mnie dopadnie ok 12.00 [emoji33][emoji33]
 
reklama
Bierzesz nospe? Mi lekarz wypisal luteinę i jakiś lek rozkurczowy ale w ulotce pisze żeby nie brać w ciąży, więc zamiast tego biorę właśnie nospe. Kurde chyba z poprzednimi nie bolał mnie tak brzuch.. Mam nadzieję że fasolka jest tam gdzie powinna..
Lekarz sugeruje nospę, ale nie biorę. W poprzednich ciążach było to samo.
 
Dziwna sprawa te kalkulatory [emoji85] mi pisze ze ciąża 5 tygodni i 1 dzień a termin porodu 18 czerwca [emoji846] kiedy miałaś om ? Ja 12 września.
[/QUOTE
Dziwna sprawa te kalkulatory [emoji85] mi pisze ze ciąża 5 tygodni i 1 dzień a termin porodu 18 czerwca [emoji846] kiedy miałaś om ? Ja 12 września.
Om 13 września cykle srednio 28 dni ale i tak z usg wyjdzie inna data
 
Cześć Dziewczyny :). Tak Was podglądam od kilku dni co tu piszecie i postanowiłam dołączyć. Ostatni okres zaczął mi się 15 września. Urlopowałam wcześniej i zapomniałam zadzwonić i poprosić o wypisanie recepty na tabletki anty, co mojemu partnerowi nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie ;). Stwierdziłam, że ryzykujemy, jak będzie to będzie, jak nie to nie. Myślałam, że szansa na to, że od razu po odstawieniu tabletek jest niewielka, a tu jednak proszę... :), testy ciążowe zrobione w poniedziałek pokazały dwie grube krechy :). Trochę to skomplikowało sprawy studiów, z którymi będę próbowała się jutro dogadać, ale... kiedy jak nie teraz? :), oboje mamy 33 lata, więc najwyższy czas :). Według wstępnych (moich i aplikacji) obliczeń poród wypada na 21 czerwca, więc dołączam do Was, przyszłe mamusie :)
 
Cześć Dziewczyny :). Tak Was podglądam od kilku dni co tu piszecie i postanowiłam dołączyć. Ostatni okres zaczął mi się 15 września. Urlopowałam wcześniej i zapomniałam zadzwonić i poprosić o wypisanie recepty na tabletki anty, co mojemu partnerowi nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie ;). Stwierdziłam, że ryzykujemy, jak będzie to będzie, jak nie to nie. Myślałam, że szansa na to, że od razu po odstawieniu tabletek jest niewielka, a tu jednak proszę... :), testy ciążowe zrobione w poniedziałek pokazały dwie grube krechy :). Trochę to skomplikowało sprawy studiów, z którymi będę próbowała się jutro dogadać, ale... kiedy jak nie teraz? :), oboje mamy 33 lata, więc najwyższy czas :). Według wstępnych (moich i aplikacji) obliczeń poród wypada na 21 czerwca, więc dołączam do Was, przyszłe mamusie :)
Hej :) ja tez zobaczyłam dwie kreski w pierwszym cyklu po odstawieniu antykoncepcji która brałam 4 lata :)
 
Cześć Dziewczyny :). Tak Was podglądam od kilku dni co tu piszecie i postanowiłam dołączyć. Ostatni okres zaczął mi się 15 września. Urlopowałam wcześniej i zapomniałam zadzwonić i poprosić o wypisanie recepty na tabletki anty, co mojemu partnerowi nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie ;). Stwierdziłam, że ryzykujemy, jak będzie to będzie, jak nie to nie. Myślałam, że szansa na to, że od razu po odstawieniu tabletek jest niewielka, a tu jednak proszę... :), testy ciążowe zrobione w poniedziałek pokazały dwie grube krechy :). Trochę to skomplikowało sprawy studiów, z którymi będę próbowała się jutro dogadać, ale... kiedy jak nie teraz? :), oboje mamy 33 lata, więc najwyższy czas :). Według wstępnych (moich i aplikacji) obliczeń poród wypada na 21 czerwca, więc dołączam do Was, przyszłe mamusie :)

Tak zajść w ciąże to marzenie :)
 
Dziewczyny w 7 tygodniu, czy was nadal bola piersi? I brzuch? Jak to jest z waszymi bólami [emoji16] ja tak sie zaczelam zastanawiać i doszlam do wniosku ze mi piersi bola juz mniej niz na początku a brzuch co raz boli tak normalnie bym powiedziała
 
reklama
Do góry