reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Powodzenia! Ja odwołałam. Nie dałabym rady z bólem brzucha wysiedzieć.

Ja od roku robię paznokcie, co miesiąc równo chodzę do mojej paznokietery i siedze u niej 4 godziny. No i tydzień temu poszłam i mówię ściągaj to tylko i nic nie nakładaj bo nie dałaby. Rady :/ i siedze teraz jak ten głupek z takimi brzydkimi pazurami [emoji24] ale trudno, trochę odpoczną i zrobię przed świetami ;p
 
Ja od roku robię paznokcie, co miesiąc równo chodzę do mojej paznokietery i siedze u niej 4 godziny. No i tydzień temu poszłam i mówię ściągaj to tylko i nic nie nakładaj bo nie dałaby. Rady :/ i siedze teraz jak ten głupek z takimi brzydkimi pazurami [emoji24] ale trudno, trochę odpoczną i zrobię przed świetami ;p
To i tak masz lepiej niż ja. Robiłam 2 lata paznokcie i po dwóch latach mi uczulenie wyszlo(takie pęcherze swedzace i piekace przy skórkach) próbowałam już wszystkiego, akryl, hybryda, żel, gel color z OPI (który podobno nikogo nie uczula i jest najlepszy bo płytka oddycha). Jestem załamana. Nienawidzę malować paznokci lakierem, bo dzień później wyglądają okropnie. Więc mam cały czas takie brzydkie
 
To i tak masz lepiej niż ja. Robiłam 2 lata paznokcie i po dwóch latach mi uczulenie wyszlo(takie pęcherze swedzace i piekace przy skórkach) próbowałam już wszystkiego, akryl, hybryda, żel, gel color z OPI (który podobno nikogo nie uczula i jest najlepszy bo płytka oddycha). Jestem załamana. Nienawidzę malować paznokci lakierem, bo dzień później wyglądają okropnie. Więc mam cały czas takie brzydkie

Nie dziwie się ze jesteś załamana [emoji33] mojej przyjaciółce wyszło takie same uczulenie , ale na semilac. Zmieniła żel i się skończyło. Ja sobie nie wyobrażam bez żelu na dłuższa metę bo moje paznokcie są po prostu do niczego
 
Dziewczyny w 7 tygodniu, czy was nadal bola piersi? I brzuch? Jak to jest z waszymi bólami [emoji16] ja tak sie zaczelam zastanawiać i doszlam do wniosku ze mi piersi bola juz mniej niz na początku a brzuch co raz boli tak normalnie bym powiedziała
Też jestem w 7 tygodniu i objawy coraz słabsze. Dobrze, że nie tylko ja tak mam bo zaczynałam się martwić, że to może coś złego oznaczać. Ale jak nas więcej tak ma to jest ok ;)
 
Czyli się zgadza miałaś dwa dni po mnie om i dwa dni termin po mnie [emoji846] ale jesteśmy blisko [emoji846] a ciekawe jak wyjdzie [emoji846] pierwsza ciąże miałam 11 dni po terminie [emoji8][emoji85]
Ja miałam dzień przed terminem pierwszy poród. Zobaczymy jak teraz. Czekam jeszcze na termin z USG bo jeszcze serduszkowego nie miałam
 
Nie dziwie się ze jesteś załamana [emoji33] mojej przyjaciółce wyszło takie same uczulenie , ale na semilac. Zmieniła żel i się skończyło. Ja sobie nie wyobrażam bez żelu na dłuższa metę bo moje paznokcie są po prostu do niczego
To dokładnie jak moje, przed żelem ciągle się lamaly i rozdwajaly
 
reklama
Ja to jestem złamana z powodu moich włosów. Jakoś nie mogę ich domyć. Z wiechrzu ok a pod spodem tluste. Kupiłam szamponybz apteki, i myje raz w zimnej raz w letniej. Czasem nawet 3 razy i nic. Nie mam pomysłu.
Dziś jeszcze będę peeling robić na głowę i szampon przeciw łupieżowi ponoć pomaga ale powiem Wam, ze te włosy i te mdłości. Czuje jak się zapuszczam, bo noe chce mi się ubierać nic innego jak dres, malować tez mi się nie chce ( bo po co jak włosy tluste) okropnie mi z tym :(

A na zmianę tematu w tamtej ciąży na 2 tyg przed porodem robiłam rzęsy. Matko, tak się wtedy umeczylam. Myślałam ze nie dam rady. Wtedy jakoś chciało mi się dbać a w tej?
Mam nadzieje, ze to nie początki jakiejś depresji
 
Do góry