reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Ja sie zastanawiam czy isc na bete jutro i zrobić jeszcze raz zobaczyć jak przyrasta, albo czekac cierpliwie na ta wizytę właśnie zaczelam 7 tydzień, 6+2 dzis
Teraz robienie bety nie do końca ma sens [emoji846] powyżej 6000 wynik powinien się podwajać co ok 72, a nawet 96 godzin. Mówią,że na tym etapie zostaje i najbardziej wiarygodne jest USG
 
reklama
Mnie brzuch boli cały czas. Staram się dużo odpoczywać i czekam na usg. Jeszcze tydzień.
Bierzesz nospe? Mi lekarz wypisal luteinę i jakiś lek rozkurczowy ale w ulotce pisze żeby nie brać w ciąży, więc zamiast tego biorę właśnie nospe. Kurde chyba z poprzednimi nie bolał mnie tak brzuch.. Mam nadzieję że fasolka jest tam gdzie powinna..
 
Wynik w poniedziałek mialam 408 ciaza jest wiec na pewno mlodsza i o tym jestem przekonana ale narazie dopoki nie mam usg trzmam sie tygodnia z om [emoji1] wiec chyba zrobię ta bete
 
O nie... Właśnie zaliczyłam wymioty [emoji3525][emoji3525] Zaczyna się to, czego się obawiałam. Jak tak dalej będzie to biorę dziś wolne. Ale to przyniosło mi chwilowo ulgę.
 
Mnie kalkulatory wyliczaja na 8 czerwca i z usg też wychodzi 8 zobaczymy jak będzie dalej. W środę miałam wizytę i było serduszko. Wszystko dobrze. Mam założona kartę ciąży. A dzisiaj iide do drugiej lekarki i jak wszystko będzie Oki to zamawiam segregator, a co. W poprzedniej ciąży nie wiedziałam, że są takie bajery.
 
Dziewczyny a ja dziś od rana zerknę uszy, jedno i drugie. Nie bolą, nie szumią, a zatkane. Mega denerwujące, nie wiem czy to następstwo przeziębienia czy co tam sie zadzialo.
Poza tym dziś mam wizytę u ginekologa, już nie mogę się doczekać. :)
 
reklama
Do góry