reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, a macie może bóle kręgosłupa. Bo mnie strasznie boli w odcinku ledzwiowym. Już przed ciaza miałam bóle, ale teraz to jest koszmar. Jak się schylam i siedzę to ledwo wyrabiam. Jeżeli nie macie takich boli to może znacie chociaż metody jak je zniwelować? Poduszka, masaż cokolwiek godnego polecenia?
 
Dziewczyny, a macie może bóle kręgosłupa. Bo mnie strasznie boli w odcinku ledzwiowym. Już przed ciaza miałam bóle, ale teraz to jest koszmar. Jak się schylam i siedzę to ledwo wyrabiam. Jeżeli nie macie takich boli to może znacie chociaż metody jak je zniwelować? Poduszka, masaż cokolwiek godnego polecenia?
Jak wpiszesz w youtube "ćwiczenia na ból kręgosłupa w ciąży", to na samej górze wyskakuje filmik z ćwiczeniami na ból krzyża. :)
Generalnie skoro mialaś już wcześniej takie bóle, to bym ci wizytę u fizjoterapeuty zaleciła...
 
Jak wpiszesz w youtube "ćwiczenia na ból kręgosłupa w ciąży", to na samej górze wyskakuje filmik z ćwiczeniami na ból krzyża. :)
Generalnie skoro mialaś już wcześniej takie bóle, to bym ci wizytę u fizjoterapeuty zaleciła...
Miałam już tyle razy się wybrać, ale przy natłoku wizyt lekarskich masy badań, pracy itp. Nie miałam kiedy. Dziękuję i zobaczę te ćwiczenia, bo już nie wytrzymam
 
Myszka90, zdrówka dla synka :)

sojnabig, koniecznie powiedz o tym lekarzowi, bo to może być nadciśnienie. Mnie boli zwykle głowa, jak za mało piję wody... Nie mam pojęcia, co Ci polecić, jeśli apap nie pomaga...

Trinity28, nic mi nie pomaga na bóle kręgosłupa, właśnie w odcinku lędźwiowym... Ani masaż, ani ćwiczenia... liczę, że to po prostu przejdzie, a jeśli boli bardzo mocno, to staram się położyć i zasnąć...
 
To moja druga ciąża , mam już 5 letniego synka , ciąża była planowana i to bardzo szybko wyszło ( aż sama nie mogę w to uwierzyć) bo na początku września rzuciłam tabletki antykoncepcyjne , mam również problemy z tarczyca ..Hashimoto i troszkę się boje z utrzymaniem ciąży bo dużo się nasłuchałam na ten temat ale mam wielką nadzieję że wszystko będzie dobrze , dziś zaczęłam 4 tydzień :) wizyta u lekarza dopiero 15ego października .
 
Dzień dobry dziewczyny ! jestem tu nowa, dzisiaj z maluszkiem mamy 6 tyg +5 dni i już 2 wizyty u lekarza za Nami, na ostatniej byłam w czwartek i na usg był już widoczny zarodek i początki formującego się serduszka, na następną idziemy 14.10. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze bo mam torbiel na jajniku. Termin na przełomie maj/czerwiec
 
Dziewczyny, czy lekarz pierwszego kontaktu może wypisać mi l4? Fatalnie się dziś czuję. Cały czas mnie mocno mdli, mam zawroty głowy jestem mega zmęczona do tego stopnia, że prawie zasnęłam przy biurku...
 
reklama
Dziewczyny, czy lekarz pierwszego kontaktu może wypisać mi l4? Fatalnie się dziś czuję. Cały czas mnie mocno mdli, mam zawroty głowy jestem mega zmęczona do tego stopnia, że prawie zasnęłam przy biurku...
A dlaczego by nie? Może jak najbardziej, każdy lekarz może. To, że jesteś w ciąży, nie znaczy że musisz być wyłącznie pod opieką ginekologa. Wygląda na to, że przyda ci się chociaż parę dni odpoczynku.
 
Do góry