reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Trzymamy kciuki , ja test zrobiłam 3dni przed @ i też była taka jasna kreseczka , teraz na USG widać pęcherzyk :) zresztą w pierwszej ciąży teraz miałam ledwo widoczna kreskę, a teraz mam w domu wspaniałego 4 latka. Zrob jeszcze jedna bete i chwal się wynikiem
W którym tygodniu jesteś?
Zastanawiam się co w moim przypadku będzie widoczne jak pójdę 18.10 na usg - jeśli wszystko będzie dobrze to licząc od pierwszego dnia cyklu będzie to 6 tydzień.
 
reklama
Cześć, jestem tu całkiem nowa i potrzebuje Waszego wsparcia i wiedzy. Staramy się z mężem o dziecko już od czerwca 2018r. Ostatnia @ zaczęła mi się 7.09.19 i według kalendarzyka jutro powinnam dostać @.
Tak się złożyło, że wczoraj poszłam zrobić badania progesteron i prolaktyna i z głupoty zrobiłam również betę - wyszła 345,2 iu/l, dziś zrobiłam również test bo zawsze chciałam zobaczyć te dwie kreski no i są jedna słaba, ale jest nie chcę za bardzo się ekscytować no bo to taki typowy początek i wiadomo, że większość z Nas jeszcze nawet nie wie, że coś tam się w Nas dzieje.
Wizytę u ginekologa mam ustaloną już od trzech miesięcy na 18.10.
Poradzcie co zrobić by nie zwariować przez te dwa tygodnie, czy robić kontrolne badania HCG?

Witaj :)

Powtórz betę po 48 godz aby sprawdzić czy odpowiednio przyrasta :) co do testów to tak naprawdę sikańce są pomocne ale niepoważane przez lekarzy. Tylko beta da Ci niepowtarzalną odp na to czy faktycznie jesteś w ciąży ;) czytałam o wielu przypadkach w których sikane testy zawodziły.
 
Cześć dziewczyny, witam się z Wami nieśmiało. Za mną dwa pozytywne testy ciążowe i beta wskazująca na 3-4 tc, z terminu ostatniej miesiączki jest to 4tc2d, więc planowo wg kalkulatorów termin miałabym na 17.06.2019 czyli równo na rocznicę naszego ślubu :)
Super, gratulacje!
Kiedy idziesz do lekarza?
Z moich obliczeń gdzie ostatnia miesiączka rozpoczęła się 7.09 i przy 30 dniowych cyklach wskazany termin na kalkulatorze mam podobnie bo 16.06.2020, ale znów beta HCG mam na poziomie 345,2 co na badaniu opisane jast na 2-3 tydzień.
Jaką miałaś betę? I kiedy rozpoczął Ci się ostatni cykl?
 
Super, gratulacje!
Kiedy idziesz do lekarza?
Z moich obliczeń gdzie ostatnia miesiączka rozpoczęła się 7.09 i przy 30 dniowych cyklach wskazany termin na kalkulatorze mam podobnie bo 16.06.2020, ale znów beta HCG mam na poziomie 345,2 co na badaniu opisane jast na 2-3 tydzień.
Jaką miałaś betę? I kiedy rozpoczął Ci się ostatni cykl?
Ja miałam ostatnią miesiączkę 14.09 ale za to ja mam 24-dniowe cykle. Betę robiłam dzisiaj rano, ogólnie planowo termin @ mam na wtorek, a beta dziś 17,02 mlU/ml i w tych widełkach mojego laboratorium to jest wartośc odpowiednia dla zarówno 3 jak i 4tc. Wiem, malutka ale tym się nie przejmuje, bo przy pierwszej ciązy miałam 24,6 jeden dzień po spodziewanej miesiączce. Może podlecę jeszcze we wtorek zrobić i zobaczymy jak wzrasta. Właśnie sobie odpaliłam kalendarz mojego gina i sama nie wiem kiedy iść, chyba się umówię na 23-24.10. A tak czy inaczej w tygodniu podejdę do ginekologa w mojej przychodni (pracuję w rejestracji) i poproszę o usg.
 
reklama
Cześć, jestem tu całkiem nowa i potrzebuje Waszego wsparcia i wiedzy. Staramy się z mężem o dziecko już od czerwca 2018r. Ostatnia @ zaczęła mi się 7.09.19 i według kalendarzyka jutro powinnam dostać @.
Tak się złożyło, że wczoraj poszłam zrobić badania progesteron i prolaktyna i z głupoty zrobiłam również betę - wyszła 345,2 iu/l, dziś zrobiłam również test bo zawsze chciałam zobaczyć te dwie kreski no i są jedna słaba, ale jest nie chcę za bardzo się ekscytować no bo to taki typowy początek i wiadomo, że większość z Nas jeszcze nawet nie wie, że coś tam się w Nas dzieje.
Wizytę u ginekologa mam ustaloną już od trzech miesięcy na 18.10.
Poradzcie co zrobić by nie zwariować przez te dwa tygodnie, czy robić kontrolne badania HCG?
Cykl zaczął mi się dokładnie tego samego dnia 7-8.09 ale przez wczesne w 5 tygodniu poronienie, poszłam do lekarza i nie miał przeciwskazań do dalszych starań. Wczoraj zrobiłam test i pokazała się druga kreska też bardzo blada ale prócz braku miesiączki nie czuję objawów, nie bolą mnie piersi a w poprzednim cyklu po zapłodnieniu bolały. Chyba we wtorek zrobię ponownie test żeby sprawdzić czy kreska ciemnieje no i betę.
 
Do góry