reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Ależ ja robię zdrowe przepisy! Ostatnio szalał na punkcie ciastek z ciecierzycy z masłem orzechowym. Tylko że nas jest tylko dwoje i jak upiekę blaszkę to... no cóż, potrafi nam zastąpić jeden posiłek.

Wisiałam dzisiaj na aplikacji medicovera pół godziny i ktoś zwolnił termin u mojej doktorki na 9.10. Zastanawiam się, czy to też nie za wcześnie... Okres miałam pierwszego września. Będzie coś widać, czy małe szanse?

Haha to musisz robić mniejsze porcje :)


Dzwoniłam do lekarza i mówił żebym przyszła w 7 tyg. Ja miałam okres 4 września
 
reklama
Ależ ja robię zdrowe przepisy! Ostatnio szalał na punkcie ciastek z ciecierzycy z masłem orzechowym. Tylko że nas jest tylko dwoje i jak upiekę blaszkę to... no cóż, potrafi nam zastąpić jeden posiłek.

Wisiałam dzisiaj na aplikacji medicovera pół godziny i ktoś zwolnił termin u mojej doktorki na 9.10. Zastanawiam się, czy to też nie za wcześnie... Okres miałam pierwszego września. Będzie coś widać, czy małe szanse?
To będzie 5 tydzień + 2 - 3 dni? To może być jak u mnie :) za wcześnie :D i prawdopodobnie zobaczysz sam pęcherzyk (chociaż może być widać więcej) :) Aczkolwiek ja się nie mogłam powstrzymać i byłam już 2/10 na badaniu (OM28/08)- ale mam wyluzowaną Panią dr - więc szybciutko zrobiłyśmy podgląd na pęcherzyk ;) Także, ze mnie żaden doradca hahaha - w gorącej wodzie kąpana - wszędzie szybko...:)
 
Haha ja też mam zakaz pieczenia [emoji85][emoji86] a uwielbiam piec [emoji16] dlatego wykorzystuje każdy pretekst, czy jakaś okazja czy odwiedziny u Rodziców czy Teściów [emoji16] upiekę Brownie czekoladowe w okrągłej formie z malinami [emoji1] nie zmarnuje się bo jutro jedziemy do Teściów to od razu będzie do kawy [emoji6]

A na obiadokolacje będą krewetki z grzankami z masłem czosnkowym [emoji16]

Ja jestem z Grodziska Mazowieckiego [emoji6] w tym roku z Wawy się wyprowadziliśmy. A Synka rodziłam na Madalińskiego [emoji3526]

Mieszkamy zatem niedaleko :) jak okolice Nadarzyna ;)
 
To będzie 5 tydzień + 2 - 3 dni? To może być jak u mnie :) za wcześnie :D i prawdopodobnie zobaczysz sam pęcherzyk (chociaż może być widać więcej) :) Aczkolwiek ja się nie mogłam powstrzymać i byłam już 2/10 na badaniu (OM28/08)- ale mam wyluzowaną Panią dr - więc szybciutko zrobiłyśmy podgląd na pęcherzyk ;) Także, ze mnie żaden doradca hahaha - w gorącej wodzie kąpana - wszędzie szybko...:)
Też jestem w gorącej wodzie kąpana ;) I od wczoraj mam tak: zaklepię sobie wizytę szybciej! Nie, to głupi pomysł, nic nie będzie widać... A potem znowu: ale może coś jednak będzie widać! Nie, najpewniej nie będzie... :D
Muszę sobie chyba znaleźć jakieś twórcze zajęcie, żeby jakoś wytrzymać do tego 23.10.

Haha ja też mam zakaz pieczenia [emoji85][emoji86] a uwielbiam piec [emoji16] dlatego wykorzystuje każdy pretekst, czy jakaś okazja czy odwiedziny u Rodziców czy Teściów [emoji16] upiekę Brownie czekoladowe w okrągłej formie z malinami [emoji1] nie zmarnuje się bo jutro jedziemy do Teściów to od razu będzie do kawy [emoji6]

A na obiadokolacje będą krewetki z grzankami z masłem czosnkowym [emoji16]
O matko najdrożdża, aż mi ślinka pociekła. Nie pisz takich rzeczy, bo się dziewczyny całym stadem do ciebie wproszą. :D
Ja dzisiaj nie gotuję już, mam jedzonka na zapas. Czeka mnie ta mniej przyjemna część: sprzątanie...
 
Fajnie że jest ktoś z okolicy [emoji3526]

Dziewczyny podzielcie się zdrowymi przepisami [emoji3526] ja czasem korzystam z książki przepisów ala'antkowe z myślą o synku. Jadłam Brownie z buraka i też było pyszne ale o wykorzystaniu ciecierzycy już nie słyszałam [emoji3526]
 
Zapraszam [emoji23][emoji23][emoji23] ah ja też muszę się wziąć za sprzątanie, ale mi się nie chce [emoji85]
I jeszcze prasowanie mnie czeka. Ale przynajmniej szybciej czas zleci do tych wyników. Nie mogę się doczekać , wierzę że będzie dobrze i będę mogła już Mężowi powiedzieć [emoji3526] bo jeśli coś będzie nie tak to wstrzymam się aby mu nie mówić w urodziny [emoji18]
 
Fajnie że jest ktoś z okolicy [emoji3526]

Dziewczyny podzielcie się zdrowymi przepisami [emoji3526] ja czasem korzystam z książki przepisów ala'antkowe z myślą o synku. Jadłam Brownie z buraka i też było pyszne ale o wykorzystaniu ciecierzycy już nie słyszałam [emoji3526]

Na te ciasteczka jest u mnie ostatnio szał. :D

A to już nie tak bardzo zdrowe, bo na czekoladzie, choć gorzkiej, ale szalenie pyszne. Mój mąż jest fanem masła orzechowego, stąd to dziwne podobieństwo przepisów. ;)
Generalnie polecam blogi wegańskie, bo tam są różne alternatywy dla słodyczy. Nie jestem weganką.
 
reklama
My ostatnio kupiliśmy thermomix i tam jest masa genialnych zdrowych przepisów.
No ale ja na jedzenie nie mam ochoty patrzeć wcale bo całymi dniami mam mdłości... :/
 
Do góry