reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Na pewno będzie dobrze. Usg są różne. Swoją córeczkę zobaczyłam dopiero w 6+5. Wcześniej tylko pęcherzyk był. A jak potem poszłam to od razu serduszko słyszałam. A pecherzych zoltkowy był?
Właśnie noc o nim lekarz nie mówił, ale sama zobacz na zdjęcie, może próbuje pocieszać się na siłę, sama nie wiem ... Ma razie do wtorku mam nadzieję...
FB_IMG_1570813755906.jpg
 
reklama
Lily trzymam kciuki, najważniejsze że rośnie i następnym razem na pewno zobaczysz więcej niż pęcherzyk. A pewnie to i kwestia kiepskiego sprzętu jak zauważyłaś. Będzie dobrze [emoji8]
 
Kochane dziewczyny... moja beta od wczoraj przyrosła z 116 do 126... to prawdopodobnie koniec maleństwa którego nie widziałam a które nie rozwija się prawidłowo i które już pokochałam... W czwartek o ile nie zacznę krwawić mam lekarza... A krwawić raczej nie będę bo progesteron mam wysoki, prawie 40... to była moja ostatnia przygoda z macierzyństwem, 9 raz próbować nie będę. Mam dwóch synów i za to jestem wdzięczna. Wszystkim Wam życzę udanych 9 miesięcy i szczęśliwego rozwiązania! Za jakiś czas na pewno napiszę jak to wszystko się skończyło...
 
Kochane dziewczyny... moja beta od wczoraj przyrosła z 116 do 126... to prawdopodobnie koniec maleństwa którego nie widziałam a które nie rozwija się prawidłowo i które już pokochałam... W czwartek o ile nie zacznę krwawić mam lekarza... A krwawić raczej nie będę bo progesteron mam wysoki, prawie 40... to była moja ostatnia przygoda z macierzyństwem, 9 raz próbować nie będę. Mam dwóch synów i za to jestem wdzięczna. Wszystkim Wam życzę udanych 9 miesięcy i szczęśliwego rozwiązania! Za jakiś czas na pewno napiszę jak to wszystko się skończyło...
Przytulam najmocniej jak potrafię :(
 
Myszka, KONIECZNIE pokaż lekarzowi wyniki progesteronu ale pamiętaj że w ciągu dnia jest on produkowany skokowo, więc zaleca się badanie przez 3 dni. Jakoś tak to było z tego co pamiętam...
 
Hej
Ja też mam tylko takie zdjęcie, lekarka powiedziała że widzi już bijące serduszko, ale jak patrzylam na zdjęcia które dziewczyny wcześniej wrzucaly, zastanawiam się gdzie ona je widziała
 
reklama
Kochane dziewczyny... moja beta od wczoraj przyrosła z 116 do 126... to prawdopodobnie koniec maleństwa którego nie widziałam a które nie rozwija się prawidłowo i które już pokochałam... W czwartek o ile nie zacznę krwawić mam lekarza... A krwawić raczej nie będę bo progesteron mam wysoki, prawie 40... to była moja ostatnia przygoda z macierzyństwem, 9 raz próbować nie będę. Mam dwóch synów i za to jestem wdzięczna. Wszystkim Wam życzę udanych 9 miesięcy i szczęśliwego rozwiązania! Za jakiś czas na pewno napiszę jak to wszystko się skończyło...
Kochana, bardzo mi przykro... Nie mów, że nie będziesz i że to koniec. Poprostu potrzebujesz dużo odpoczynku i relaksu. Zrób tak jak my z mężem. Po prostu się nie zabezpieczajcie. Nie będzie presji ani nie potrzebnych stresów.
 
Do góry