reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Hej
Ja też mam tylko takie zdjęcie, lekarka powiedziała że widzi już bijące serduszko, ale jak patrzylam na zdjęcia które dziewczyny wcześniej wrzucaly, zastanawiam się gdzie ona je widziała
Na zdjęciu nie zobaczysz serduszka. Ja widziałam na monitorze tak pulsowalo. Tam gdzie jest zarodek. Ja jestem w szoku, że tak było widać, ale strasznie się cieszę, bo troszeczkę mnie to wyciszyla.
jjm86 nie mam słów żeby wyrazić uczuciajest mi tak chol... Przykro, że już na początku tak dużo nas się tu pożegnali i mam Chol... Żal, że osoby które chcą i mogą zapewnić maleństwo dobry dom nie moga go mieć. Ściskam Cię mocno
 
Tak zrób [emoji4] żebyś nie musiała się nie potrzebnie stresować aż do wizyty [emoji3590]
Tak zrobie, aczkolwiek to lekarka z luxmedu i nie mam z nią kontaktu bezpośredniego [emoji53] j ona tylko we wtorki i czwartki przyjmuje, ale gdyby cos to porostu pójdę do innego. Dziękuję [emoji8]
Przyrost bety i tak mnie troszkę uspokoił [emoji4]
 
Babeczki biorące duphaston: to syntetyczny progesteron który nie podnosi jego poziomu we krwi! Czyli jeśli go przyjmujecie to w was jest więcej progesteronu ale nie da się jego faktycznej wartości wykryć we krwi :)
innymi słowy nawet jeśli wychodzi niski prog we krwi ale bierzesz dupka to w rzeczywistości poziom hormonu w ciele jest wyższy. poczytajcie sobie na necie ;)
 
Cześć, byłam dzisiaj na wizycie. Niby mnie lekarka próbowała uspokoić, ale mi sie to kupy nie trzyma. Według niej jest pecherzyk ciążowy umiejscowiony prawidlowo w macicy, ale odpowiada 4tygodniowi ciąży, ona uwaza, ze mogło dojść dużo później do zapłodnienia, pomimo tego, ze mówiłam jej, że owulacje miałam potwierdzoną testami 14-15 dzien cyklu, w 26dc juz mialam test ciążowy pozytywny, w tym samym dniu beta 46, także według jej obliczeń i tak nie jest dobrze, ale ona uważa inaczej. Przyrostem bety mam sie nie przejmować, bo jak powiedziała ważne, ze urosla, aniżeli w ogóle by nie drgnęla. Niby miała duzo przypadkow, ze beta powoli rosla, a jednak wszystko było w porządku i w drugą stronę też. Mam powtórzyć bete w poniedziałek, i do niej od razu z wynikami dzwonić. A Wy co myslicie? Jak dla mnie ciąża się zatrzymała i po prostu dalej nie rozwija. Przepraszam, ze tak chaotycznie..
 
reklama
XKalax - ja miałam owulacje potwierdzona przez usg podczas monitoringu owulacji! A w ogóle mi się to nie pokrywa. Ciąża wychodzi młodsza...
 
Do góry