reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

My też zamierzamy się przesiąść do spacerówki ale narazie jesteśmy u dziadków więc wymienimy już po powrocie. U nas mały też w śpiworku nie mieści się w gondoli więc zakładam mu kombinezonik i przykrywam kocykiem.

Co do spania to u nas mega postęp jest, mamy tylko 2-3 pobodki nocne i śpimy do 6. Z usypianie nie mam problemów po wprowadzeniu rutyny zazwyczaj lulanie zajmuje mi kilka minut.
 
reklama
Jaki słodki cukiereczek. Jakbym miała 100% pewnosci, że tym razem będzie corka to juz bym się starała, ale nie chce 3 chłopaka...😅
Hehe..ja też nie chciałam, trudno mi było sobie to wyobrazić wogole. A teraz nie zamienilabym za nic 😍
A z tym planowaniem to trudno, powiedziałabym, że się nie da. Jest tu takie forum chłopiec czy dziewczynka czy można zaplanować płeć 😊tam są różne recepty😉..z przymrużeniem oka, mozna pomóc losowi
 
Ja mam też trójeczke. 2 dziewczynki 10 i 8 oraz to czerwcowe małe cudo :). Ja jestem bardzo szczęśliwa :). Bo dzieciaki są za sobą, pomagają także czasem jakbym maluszka nie miała haha. A z malutkim wesoło jest i to bardzo.
Ja tylko modyfikowane, jeszcze nie podałam twarożku ani jogurtu, ale przymierzam się na dniach :).
@Sundeep przykro mi, że zawiódł. Ale z nimi to czasem tak dziwnie jest :/. Oby tylko się naprawił i stał lepszy :).
@MK_Piotrowiak my już w spacerówce bo z kombinezonie nie wszedł do gondolki 😂😂
No tak to już duże dziewczynki to napewno pomocne..u mnie starszy pomaga sporo w obowiązkach domowych, ale tak to chłopcy takiego szaleju dostają wariuje, wrzeszczą bija się -w zabawie takiej powiedzmy🤪🤪🤦‍♀️😁równaja się wiekiem, i to najlepsze jest ..
A najlepsze jest to że Leonek jeszcze w brzuchu tego wszystkiego się tak nasluchal, że wogole nic sobie nie robił z tej wrzawy tylko kiedy była pora spał w najlepsze😁
 
@sariska ja właśnie cały czas zwlekam z sięgnięciem spacerówki bo mała spokojna jest w gondoli, kombinezonu nie mamy bo mam śpiworek w gondoli ale wiem, że ciekawa świata jest coraz bardziej więc codziennie zadaje sobie pytanie czy to już czas, więc pytam Was jak tam u Was czy Wasze pociechy już siedzą w spacerówkach🙈
@Sundeep oby szybko znaleźli żeby się synek nie męczył 😰 ale jest taki słodziak, że szok 😍😍😍😍
@SyLwuniaa mężowi powiedz, że ma się tym razem o córkę postarać 😂
Od godziny już patrzę na moją córeczkę, która zamiast spać wariuje w łóżeczku i się do mnie śmieje zza barierek 😂
Hehe..juz tyle z tego strania, że mamy 3 chlopakow😁🤦‍♀️my to już kończymy produkcję ☺️
 
My jeszcze jezdzimy w gondoli..synek ją po prostu kocha, a z tego co tu widzę to jest jakimś wyjatkiem😊..ale tak mial od malenkiego, zresztą na spacerze zwykle śpi
Mam spiworek i zakładam taki kombinezon misiek polarowy i czapka, pod spodem body i koszulka
 

Załączniki

  • IMG-20210121-WA0014.jpeg
    IMG-20210121-WA0014.jpeg
    355,1 KB · Wyświetleń: 66
Hehe..ja też nie chciałam, trudno mi było sobie to wyobrazić wogole. A teraz nie zamienilabym za nic 😍
A z tym planowaniem to trudno, powiedziałabym, że się nie da. Jest tu takie forum chłopiec czy dziewczynka czy można zaplanować płeć 😊tam są różne recepty😉..z przymrużeniem oka, mozna pomóc losowi
Ja przy pierwszym wiedziałam na 100% a przy tym nie do końca bylam przekonana czułam, że to chlopak i lekarz to potwierdził, ale gdzies tam mialam nadzieję. Kocham Jasia nad życie i ciesze się, że go mam, ale przy 3 chyba do końca ciazy nie chciałabym znać płci wiem, że jak zobacze dziecko tk juz plec nie ma znaczenia a nie chciałabym czuć rozczarowania, bo marzenie o corce jest u mnie bardzo silne. Starać się raczej nie będę, ale jak ktoś na horse zdecyduje to będę szczęśliwa :)
Ciekawa jestem jak to jest z tymi dniami cyklu, bo u mnie chłopcy są z dnia po owulacji i u Jasia nie bylam pewna, bo bylo że 3 dni przed i właśnie dzień po, slyszalam, że niektórym się sprawdziły dziewczynki z kilku dni przed owulacji.
 
My jeszcze jezdzimy w gondoli..synek ją po prostu kocha, a z tego co tu widzę to jest jakimś wyjatkiem[emoji4]..ale tak mial od malenkiego, zresztą na spacerze zwykle śpi
Mam spiworek i zakładam taki kombinezon misiek polarowy i czapka, pod spodem body i koszulka
Moja Julcia tak samo ma :) przez te 7 miesięcy tylko raz musiałam ją wziąć na ręce bo płakała w gondoli. A tak często jest że zdążę wyjść na ogrodzenie a mała już śpi :) i w sumie chciałabym w gondoli zostać do końca zimy, ale czy się uda czas pokaże ;)
 
reklama
Do góry