reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Wg apki to chyba 2 dni przed owulacją było ale jak wiedzieliśmy, że się staramy to do jednego dnia się nie ograniczaliśmy więc kto to wie 🤔
 
reklama
Wg apki to chyba 2 dni przed owulacją było ale jak wiedzieliśmy, że się staramy to do jednego dnia się nie ograniczaliśmy więc kto to wie 🤔
No właśnie czyli idealny moment na dziewczynke a o nas 3 dni przed u dzień po, ale jak się starasz o dziewczynkę a zrobisz to tez w dni dla "chlopca" to plemniki męskie sa i tak szybsze i dziewuszka nie ma szans tak czytalam 🤣🤣
Ja mam cykle jak w zegarku wiec wiem co i kiedy, ale jakoś chyba się już nie dowiem jak to jest z ta dziewczynka, bo raczej sprawdzać juz nie będę siostrze i bratowej ta teoria sie sprawdziła.
 
Halo
@MK_Piotrowiak jesli chodzi o owulację to apka prawdy Ci nie powie ;).. jeśli chcesz dokladnie wiedzieć kiedy owulacja to testy owulacyjne.
Dziewczynki się robi na początku dni płodnych ;) bo te plemniki są wolniejsze, ale dłużej żyją, a te męskie szybkie, ale szybko padają ;)(choć i tak często myślę, że to loteria i bitwa który wygra ;))..
Przy pierwszym nie patrzyłam na płeć.. druga córcia zasiała się jak byłam pewna że jest bezpiecznie.. także jak okazało się, że jestem w ciąży to wiedziałam, że dziewczynka.
@SyLwuniaa @Ewela264 gdyby mój wchodził do gondoli to też bym jej używała, bo mój też jest wózkowy. A spacerówkę też uwielbia.

U nas dziś marudka na całego, także podejrzewam, że idzie mu druga jedynka. Siedzi już sam i pełza na całego i tylko się przytula. Mówi nie ;), ale to takie nieświadome gaworzenie, czy Wasze maluchy gaworzą już cosik?
@SyLwuniaa oj tak moje dziewczynki to już dużo robią. Obowiązki mają czyli łóżko zaścielić, nakryć do stołu, odkurzanie , porządek na biurku, jak gotuje zupe to obierają warzywa, oprózniają zmywarkę itp.. a przy malutkim to same się wyrywają i to jest takie cudowne jak one tak do niego lgną, a on do nich. A mówisz, że u Ciebie gwarno i chłopcy hałas robią... powiem Ci, że moje od zawsze cichutkie jedna balet, dtruga fortepian więc raczej cichutko u nas, choć potrafią dokazywać. A jak patrzę na młodego to już widzę, że to łobuz będzie bo jeden malutki, a co rabanu robi haha
 
Ostatnia edycja:
Halo
@MK_Piotrowiak jesli chodzi o owulację to apka prawdy Ci nie powie ;).. jeśli chcesz dokladnie wiedzieć kiedy owulacja to testy owulacyjne.
Dziewczynki się robi na początku dni płodnych ;) bo te plemniki są wolniejsze, ale dłużej żyją, a te męskie szybkie, ale szybko padają ;)(choć i tak często myślę, że to loteria i bitwa który wygra ;))..
Przy pierwszym nie patrzyłam na płeć.. druga córcia zasiała się jak byłam pewna że jest bezpiecznie.. także jak okazało się, że jestem w ciąży to wiedziałam, że dziewczynka.
@SyLwuniaa @Ewela264 gdyby mój wchodził do gondoli to też bym jej używała, bo mój też jest wózkowy. A spacerówkę też uwielbia.

U nas dziś marudka na całego, także podejrzewam, że idzie mu druga jedynka. Siedzi już sam i pełza na całego i tylko się przytula. Mówi nie ;), ale to takie nieświadome gaworzenie, czy Wasze maluchy gaworzą już cosik?
@SyLwuniaa oj tak moje dziewczynki to już dużo robią. Obowiązki mają czyli łóżko zaścielić, nakryć do stołu, odkurzanie , porządek na biurku, jak gotuje zupe to obierają warzywa, oprózniają zmywarkę itp.. a przy malutkim to same się wyrywają i to jest takie cudowne jak one tak do niego lgną, a on do nich.
To skoro byłaś pewna, że jest bezpiecznie to ile dni przed było, bo my probowalismy5 , 4 i 3 tylko, ze przy 3 było tez dzień po i jednak chlopak wygrał 😆
 
To skoro byłaś pewna, że jest bezpiecznie to ile dni przed było, bo my probowalismy5 , 4 i 3 tylko, ze przy 3 było tez dzień po i jednak chlopak wygrał 😆
Byłam 2-3 dni po @@ także byłam pewna, że ciąży z tego nie będzie. A teraz mam cudowną córeczkę hihi. Prawdopodobnie owulacja się przesunęła, bo to był jeden raz ;). Haha pewnie będziesz się smiać, że pamiętam takie rzeczy ;), ale wtedy remontowalisny nową chatkę i mieliśmy w starym mieszkaniu dziadków i nie było jak, bo to malutkie mieszkanko było.
 
Byłam 2-3 dni po @@ także byłam pewna, że ciąży z tego nie będzie. A teraz mam cudowną córeczkę hihi. Prawdopodobnie owulacja się przesunęła, bo to był jeden raz ;). Haha pewnie będziesz się smiać, że pamiętam takie rzeczy ;), ale wtedy remontowalisny nową chatkę i mieliśmy w starym mieszkaniu dziadków i nie było jak, bo to malutkie mieszkanko było.
O kurcze to jestem w szoku, bo ja najwcześniej owulacje mam tydzień/półtora po @@.
Spoko ja pamiętam dokładnie kiedy doszło u mnie do zagnieżdżenia jajeczka przy pierwszym synu a było to 7 lat temu pamietam jak dzis, bo jak zaczęłam krwawic i dostalam mega boleści brzucha to bylam przekonana, że mam raka a termin porodu idealnie sie pokrył wlasnie z ta datą 🤣🤣
Mam tak idealne owulacje, że jeden syn jest z 11 a drugi z 12 mimo, że cc oba terminy powinnam mieć na 18.
 
Ja byłam po jednym poronieniu już, a zanim zaszłam w tą pierwszą ciąże to miałam cykle regularne co 28 dni :) później jak dostaliśmy od gina zielone światło to już nie było ograniczania się tylko do dnia owulacji bo potrzeba posiadania dziecka była tak silna, że bałam się żeby to nie było przeszkodą w zajściu w ciążę. :(
@sariska podejrzewam, że przy drugim będę znała dokładną datę zapłodnienia bo wszystkiego już tak pilnuję, że szok a jeszcze do gina zamierzam się przejść to mi powie kiedy będzie owulacja :D
Dziś będzie pierwsze wyjście w spacerówce, już nie mogę się doczekać 🥰
A co do gadania to się śmieją, że Alicja jest gaduła po mamie, żeby można tu filmik zamieścić to bym Wam pokazała 🙈Dziubek jej się nie zamyka 🥰🥰🥰🥰:D
 
Hej dziewczyny, dawno się tu nie udzielałam. W sumie to głównie udzielałam się na forum prywatnym, ale podejrzewam ze przez moją nieobecność zostałam wyrzucona co oczywiście rozumiem.
Dla przypomnienia, aktualnie mieszkam w USA, ale nie chcemy z mężem wychowywać tu rodziny i juz dawno postanowiliśmy wrócić do Polski. W końcu nadszedł TEN moment, mam bilet w jedną stronę. Tak bardzo się cieszę. Chciałam się tylko podzielić moją radością. Do Polski przylatuję 1 marca. Zapamiętam tę datę ma długo [emoji1]
 
Hej,
Myślałam ostatnio o Tobie.
Cieszę się, że udało się załatwić już bilet w jedną stronę i wracasz do domu [emoji3590]
Jak maleństwo ? Mieszko, dobrze pamiętam ? ,[emoji16]
Hej dziewczyny, dawno się tu nie udzielałam. W sumie to głównie udzielałam się na forum prywatnym, ale podejrzewam ze przez moją nieobecność zostałam wyrzucona co oczywiście rozumiem.
Dla przypomnienia, aktualnie mieszkam w USA, ale nie chcemy z mężem wychowywać tu rodziny i juz dawno postanowiliśmy wrócić do Polski. W końcu nadszedł TEN moment, mam bilet w jedną stronę. Tak bardzo się cieszę. Chciałam się tylko podzielić moją radością. Do Polski przylatuję 1 marca. Zapamiętam tę datę ma długo [emoji1]
 
reklama
Hej,
Myślałam ostatnio o Tobie.
Cieszę się, że udało się załatwić już bilet w jedną stronę i wracasz do domu [emoji3590]
Jak maleństwo ? Mieszko, dobrze pamiętam ? ,[emoji16]
Jak miło, że o nas myślałaś [emoji847] Mieszko świetnie się rozwija. Zaczyna juz chodzić przy meblach. Uwielbia nasze koty. Zawsze piszczy z radości jak je widzi, z czego one nie są zbyt zadowolone [emoji23]
W dalszym ciągu walczymy z jego kręczem szyi. Jest duża poprawa. Zanim zaczął siadać, przechylenie główki było praktycznie niewidoczne, ale wróciło jak usiadł samodzielnie, co niestety często się zdarza.
 
Do góry